Satılık Tekneler

Aldo Cichero ile Yat Tasarımlarında Bir Yolculuk
26.11.2013 Aldo Cichero ile Yat Tasarımlarında Bir Yolculuk

Aldo Cichero ile Yat Tasarımlarında Bir Yolculuk

Jotun Boya ve Marinturk işbirliği ile gerçekleşecek, Aldo Cichero’nun 1960’lı yıllardan bu yana süregelen tasarımlarından oluşan sergi, yat tutkunlarını tarihsel bir yolculuğa davet ediyor.

30 Kasım- 15 Aralık tarihleri arasında, yat tasarım duayeni Aldo Cichero’nun tasarımları Marinturk İstanbul City Port’ta sergilenecek. Sergi, iç ve dış tasarım olarak toplam 350 motoryat tasarlamış Aldo Cichero’nun kariyerinde dönüm noktası olan Punto Rosso, Magnum serileri, ahşap Alalungalar, Lamborghini sürat teknesi, Maffy Blue, The Buggs motoryatlarının fotoğraflarından oluşuyor. Özellikle 1970 ve 1980 dönemlerinde tasarlanan yatların yanı sıra, sanatçının tasarladığı enerji istasyonları,Kuveyt Hükümeti’ne sunulan turistik yüzer ada projelerine de yer verilecek.

Aldo Cichero ile Yat Tasarımlarında Bir Yolculuk

Yat sahipleri, Türk yat tasarımcıları ve deniz tutkunlarının katılmasının beklendiği özel açılış kokteylinde, davetliler Aldo Cichero ile tanışma fırsatı da bulacaklar.

Aldo Cichero” Sergisi

Etkinlik: Aldo Cichero Sergisi Açılışı ve Kokteyl Tarih: 29 Kasım 2013 Cuma saat: 17.00

Ziyaret Tarihleri: 30 Kasım 2013-15 Aralık 2013

Yer: Marinturk İstanbul Cityport- Istanbul Marinturk. Sergi Salonu. Batı Mah. Sahil Yolu. Pendik


Ayrıntılı bilgi için: Başak Kanat 0533 930 04 88 basak.kanat@jotun.com.tr

Ömer Faruk Ertem 0530 879 05 99 omerfaruk.ertem@marinturk.com.tr
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder