Satılık Tekneler

Akıllı Uygulamalar
16.06.2015 Akıllı Uygulamalar
Akıllı telefonlar ve özellikle İ phone cihazlarında kullanılacak denizcilik ve deniz sporları konularında, yazılım uygulamaları yepyeni büyük bir endüstri oluşturdu. Sadece Apple denizcilik konusunda 3.200’den fazla uygulamayı kullanıcılarına sunabiliyor. 

Akıllı-Uygulamalar

Uygulama mağazalarında bulunan pek çok denizcilik ve yelkencilik aplikasyonları arasında, hava durumu ve tahmini, düğüm kılavuzları, bayrak işaretleri, yarış kuralları ve hatta tüm yelken toplulukları gibi seçenekler sayılabilir. 

Sizin için seçtiğimiz ilginizi çekebilecek uygulamaları aşağıda sıraladık. Bir sonraki yolculuğunuzdan önce birkaç tanesini indirmeyi unutmayın.

Akıllı-Uygulamalar-1

WindGuru (ücretsiz). Tüm dünyayı kapsayan rüzgar yönü ve gücünün anlık veri uygulaması. Tahmin yapmıyor.
WeatherBug (ücretsiz). Genel hava tahmin uygulaması. Gerçek zamanlı kameralar, uydu haritaları ve daha fazlası. Radar animasyonu bulunmuyor. 
Flashlight (ücretsiz). Güçlü bir fener ışığı sağlayan uygulama sayesinde sintine pompasının seri numarasını kolayca okuyabiliyorsunuz. Harita masası üstünde kırmızı veya eğlence anında mavi ışık veriyor. Strobe veya SOS olarak da görev yapıyor. 
Sun n Moon (1,99 ₺). Güneşin doğuşu ve ayın doğuşu ile ayın safhalarını, bulunduğunuz bölgeye veren bir uygulama. İlave pusula özelliği var. 
Buoy Explorer (10,49 ₺). Buoy Explorer denizciler, sörfçüler, balıkçılar için özel olarak geliştirilmiş bir uygulama. 
Weather Alert (1,99 ₺). Bu basit uygulama bölgenizde oluşabilecek olağan dışı hava koşulları öncesinde sizi uyarıyor. 
Nav Clock (1,99 ₺). Günü ve saati gösteren büyük bir grafik saat, aynı zamanda yerel hava durumunu da gösteriyor. Hızlı güzel bir uygulama.
Big StopWatch (ücretsiz). İlerdeki çakar 5 saniyede bir mi yoksa yedi saniyede bir mi çakıyor? Bu uygulama ile kontrol edebilirsiniz. 
DynoBox (4,29 ₺). Hız ve ivmeyi grafik olarak ve rakamlarla veren uygulama beygir gücünü de veriyor. 
Anchor Alarm (12,99 ₺). Konumunuzu sisteme girdikten sonra sürekli kontrol ederek demir taramaya başladığınızda sizi uyarıyor. 
GeeMeter (ücretsiz). Son dalgaya hangi hızla vurduk? Bu uygulama G force konusunda size bilgi veriyor. 
 

yatvitrini.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.