Satılık Tekneler

Akıllı telefonlar için rüzgar ölçer" Vaavud"
04.06.2014 Akıllı telefonlar için rüzgar ölçer" Vaavud"

Akıllı telefonlar için rüzgar ölçer Vaavud


Akıllı telefonlar için rüzgar ölçer' Vaavud'


Sağlam ve mekanik olan Vaavud rüzgar ölçer, akıllı telefonunuzu bir yüksek teknoloji meteorolojik aracı haline dönüştürüyor. iPhone 4, 4S, 5, 5C, 5S, iPad, Samsung Galaxy S3, S4, HTC One ve Google Nexus 5 ile uyumlu çalışabiliyor. Yeşil, kırmızı ve beyaz olarak üç renk seçeneğiniz var ve  bu özel tasarım her yere kolayca götürebilmeniz için pratik bir neopren çanta ile geliyor.

 


Dizayn

Vaavud tasarım profesyonel kup rüzgar ölçerlerinden esinlenerek, ancak taşıma kolaylığı için üç yerine iki kup ile yapılmış. Tek parça kalıp pervane ve düşük sürtünme özellikli teflon rulman Vaavud rüzgar ölçeri son derece dayanıklı hale getiren özelliklerinden. Kum veya kir içine girerse kolayca su ile temizlenebiliyor.  Vaavud rüzgar ölçer hırpalanmaya oldukça dayanıklı –  adeta bunun için inşa edilmiş! 
 Akıllı telefonlar için rüzgar ölçer' Vaavud' 

Vaavud uygulaması

Vaavud app, ortalama, fiili ve maksimum rüzgar hızı yanı sıra, bir el tipi anemometre olarak dünyada ilk gerçek zamanlı grafik ile size net bir görüş sağlıyor. Bir şeye daha yakından bakmak istiyorsanız eğer grafik üzerinde kaydırma ve yakınlaştırma yapabiliyorsunuz. Ölçü birimi sadece ekrana dokunarak anında değiştirilebiliniyor. (Mevcut üniteler: m / s, Kmh, mph, Kts ve Bft.) Bir canlı harita ile diğer küresel Vaavud kullanıcıları tarafından yapılan ölçümlere erişim sağlanabiliyor. Ayrıntıları ve konumu görmek için bir ölçüm üzerine veya bir harita resmine dokunmak yeterli. Vaavud rüzgar ölçeri dünyanın en hızlı büyüyen topluluk tabanlı hava durumu haber ağı olan Weendy uygulması ile kullanabilirsiniz. 

 


Dogruluk

Vaavud rüzgar ölçer 2 - 20 m / s'lik rüzgar yelpazesine sahip. Hatta bu oran iPhone 5S ‘lerde 24 m / s ‘e kadar ve bazı Android telefonlarda 48 m / s’ e kadar çıkıyor. Hassasiyet en az  +/- % 4 veya 0.2 m / s. Rüzgar ölçer Danimarka Teknik Üniversitesi'nde profesyonel bir rüzgar tünelinde test ve kalibre edilmiş.

Rüzgarı tam karşıdan alması gereken pervane tabanlı anemometrelerin aksine, Vaavud kup anemometre tasarımı sayesinde rüzgar yönündeki değişikliklerden etkilenmiyor. Vaavud uygulaması aygıtın doğru tutulmasını sağlamak için, telefonunuzdaki diğer sensörler ile bağlantıya geçiyor ve böylece yanlış ölçüm riski minimize edilebiliyor.

 
Akıllı telefonlar için rüzgar ölçer' Vaavud' 

www.vaavud.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder