Satılık Tekneler

Airship'den 70 Ülke'de Geçerli Sim Kart
23.07.2013 Airship'den 70 Ülke'de Geçerli Sim Kart


Süperyat komünikasyon servis sağlıyıcısı Airship, 70 ülkede sim kart değiştirmenize gerek kalmadan kullanabilceginiz data roaming için yeni bir sim kart piyasaya sundu. Sim kart sayesinde ipad, android tabletler, mobil data işlemcilerinin üzerinde kullanılabilecek sim kart, aynı zamanda yatlarda uydu bağlantısı kesilmesine karşı bir back up servisi olarak da kullanılabilmekte.

Aylık fix bir ödeme ile 70 ülkede sim değistirmeden limitsiz Internet kullanmanızı ve var olan servis sağlıyıcınıza yurt dışında Internet kullandıgınız'da ödeyeceğiniz faiş fiyatlardan sizi kurtarmakta.

Airship'in bu yeni çözümü Amerika, Asya ve Avrupa'da test edildi. Skype, büyük dosya transfleri, Internet kullanımda oldukça başarılı sonuçların alındığı şirket yetkilileri tarafından duyuruldu. Turkiye'de anlaşmalı kurum olarak Turkcell, Airship tarafından seçilmiş.


www.airship-coms.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder