Satılık Tekneler

AeroCruiser 38 II Fly
02.06.2014 AeroCruiser 38 II Fly

Danish Yachts, AeroCruiser serisi süperyatlarına bir yenisini daha ekledi. Yeni AeroCruiser 38 II Fly, adından da anlaşılacağı üzere 38 metre boyunda. Aerocruiser 38 II'nin tasarım ve inşa anlamında elde ettiği muazzam başarıların üzerine geliştirilen ve pazara sunulan 38 II Fly tam anlamıyla benzersiz bir motoryat.

Danish Yachts- AeroCruiser 38 II Fly

Önceki 'hard-top' versiyonuna bir alternatif olarak ortaya çıkan bu flybridge modeli, Danish Yachts'ın daha da fazla konuşulmasına sebep olacak. Uluslararası bir üne sahip Espen Øino tasarımı olan 38 II Fly, şık hatlarıyla göze çarpıyor. Tasarımı ve sanatsal teknolojisi özel havacılık sektöründen ilham alınarak motoryata uygulanmış.

AeroCruiser II FLy

Süperyatın kıç güvertesi ana salona açılan çift cam kapısıyla, ana güverteyi muazzam açık alana sahip bir yaşam alanı haline getiriyor. Kıç taraftaki bu açık alanda rahatlama alanıyla birlikte yemek masası bölümü yer alıyor. Ana güvertenin ön bölümüne doğru devam ettikçe salondan göze çarpmayan dümen evi alanına geçiliyor. AeroCruiser 38 II Fly'ın baş güverte kısmı daha fazla oturma alanı ve güneşlenme minderleri için genişletilmiş. Aynı zamanda bu bölüm yine yemek alanı olarak da kullanılabiliyor. 38 II Fly'da 10 misafir rahatlıkla konaklayabiliyor.

Aerocruiser 38 II FLy- mastercabin

Bu süperyatı diğerlerinden ayıran asıl özelliklerden biri de ultra hafif karbon fiber gövde yapısı. Bu sayede AeroCruiser 50 knot sürate erişebiliyor, yatın seyir sürati ise 20-30 knot aralığında. Seyir süratlerinde 1500 deniz mili mesafe katedebiliyor.http://www.danishyachts.com/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.