Satılık Tekneler

Filter
Selected
Yacht Type
Make
Corporation Details

ADT MARINE GROUP

Firmamız 1993 yılında otel ve tatil köylerinde su sporları faaliyetlerini işletmek amacı ile kurulmuş ve Akdeniz bölgesinde profesyonel su sporları, dalış ve özel kullanım amaçlı tekne ve yat malzemelerinin teşhir ve satışı ile ilgili showroomu 1999 yılında hizmete açmıştır.

HONDA, YAMAHA, CMD,MARINER,MERCURY,STEYR,SUZUKI,AKSA JENERATÖR (içten, dıştan, dizel ve benzinli deniz motorları), POLARIS, (deniz ve kar motorsikleti ve ATV) markalarının bölge bayiliğini ve dağıtımını üstlenen firmamız 2001 yılının sonlarından itibaren TSE belgeli Marine-Power garantili deniz motorlarının yetkili servis hizmetini vermeye başlamıştır.Bugün ülke genelinde Isparta, Konya, Bursa, Dalaman, Urfa ve Elazığ jandarma devriye botlarının tüm bakım,onarım servis hizmetleri firmamız tarafından yapılmaktadır. 

Turizm amaçlı spor faaliyetlerinin gelişmesi ile birlikte 2002 yılından itibaren ülke genelinde ticari ve özel kullanımında ihtiyaç duyulan spor malzemelerinin ithalatına başlayan firmamız JOBE, NEPTUNE, DEVOCEAN, XTREME ve WATERBIRD deniz paraşütleri markalarının distribütörlüğünü bünyesine katmıştır. 

Firmamızın 2003 yılı içerisinde üretimine Uzakdoğuda başladığı kendi markamız olan QUICKSTAR şişme bot, deniz atı ve rafting botlarının ithalatı ile çok kısa sürede ülke genelinde bayilik ağını kurmuştur.

2004 yılının başlarında ülke ekonomisinin ve turizm sektörünün istikrarlı çizgisi ile birlikte ROTOMOD polietilen kanolar ve TOPCAT katamaranlarının distribütörlüğünü de bünyesine kazandıran firmamız sektörde lider konuma gelmiştir. 

Firmamız 2005 yılında AVIVA Aquaparkları, AQUADESIGN rafting botları, FLYFISH uçan bananalar ve SPORTSSTUFF şişme deniz ürünlerinin distribütörlüklerini alarak ürün yelpazesini genişletmiştir. 

2006 yılında dünyadaki en iyi spor yelkenli markası TOPPER INT distribütörlüğü ve OCEANRODEO Kite Surf markasının da distribütörlüğünü alarak ürün yelpazesini genişletmeye devam etmiştir.

2007 yılında SWIMWAYS ve sonrasında dalış pazarında dünyaca ünlü L&W (Lenhardt & Wagner) Komprösörleri ile birlikte ve Dünya Tow Bot Şampiyonu SUPRA & MOOMBA firmasıyla distributorluk anlaşması yapılmıştır.

2008’de TAHOE, SUNTRACKER, TRACKERBOAT, MAKO,NITRO tekne firmaları ile distributorluk anlaşması yapan firmamız ayrıca BIC (Windsurf,Boats,kayaks,), TAKOON(kitesurf), OPENBIC(yelkenli), BLADEFISH (Sea Scooter), ile ürün ağını genişletmeye devam etmiştir. Aynı yıl, WIBIT animasyon ürünleriyle anlaşma imzalayarak resort otel , tatil köyü ve su parkları alanında ki satış faaliyetlerine başlamıştır.
2008 yılında Antalya Yat malzemeleri showroomu geniş ürün gamı ile Liman bölgesinde hizmete girmiştir.

Uluslararası ticari faaliyetleri yönetmek adına ikinci firmamız yine aynı yıl içerisinde Antalya Serbest Bölge’ de hizmete girmiştir.

2009 yılı başlarında MARLIN (şişme bot),  ve FUTURE BEACH (PE deniz bisikleti) ve LIQUID FORCE anlaşmaları imzalanmıştır.

2010 yılında Amerika'nın en çok tercih edilen Sport Yacht markası MONTEREY'in Türkiye distribütörlüğü imzalanmış ve ülke geneli satışlarında 2 yıl üst üste en iyi satış ve servis plaketine layık görülmüştür.

Firmamız 40’ın üzerinde bayisi ile su, dalış ve doğa sporları malzemelerini tüm Türkiye’de satışa sunmaktadır. Aynı zamanda ülke genelinde, kendi araçlarımızla tüm satış noktalarına lojistik destek hizmeti vermekteyiz.

Bayilerimizin bulunduğu il ve ilçelerimiz; İstanbul, İzmir, Çeşme,Kuşadası, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Kemer, Antalya, Manavgat, Alanya, Mersin,Ankara , Didim , Bursa,Adana,Samsun.

Bayi ağımızla birlikte kendi bunyesinde şubeleşmeye önem veren firmamız ülke genelinde marinalarımızın yacht marketlerini işletmeye almayı hedeflemiştir. Ilk marina mağazamız Kemer Türkiz Marinada 2012 ocak ayında faaliyet girmiş ve sektörde olumlu yorumlar almıştır.

Aralık 2012’de yeni 400m2’lik yat market mağazamız Manavgat tersaneler bölgesinde açılmıştır. Alanya ve Kaş mağazalarımızın yakın zamanda faaliyete alınması için gerekli çalışmalar başlatılmıştır. 

2013 sene başında WOW World of Watersports ve Sarissa Boats ürün yelpazemize dahil olmuştur. 

Antalya serbest bölgede tüm departmanlarımızın yönetici kadrolarının, merkez ofisimizi içeren  yeni bir showroom ve depo alanı hizmete girmiştir. Yeni binamız ile toplam faaliyet alanımız 1000 metrekareye ve farklı bölgelerde bulunan her bir mağazamız ortalama 250-400 m2 alana ulaşmıştır.

Ağustos 2013’te Adt Marine Group, Monterey Boats Uluslararası bayiler arasında, satışlarda Dünya 3. lük ödülünü alarak başarılarına bir yenisini daha eklemiştir.

2013 yılında temsilcilikler bakımından buyuk gelişmelere imza atan firmamız Salona Performance Cruiser Yelkenli Tekneleri ile Amerikan Carver ve Marquis lüks yatları ürün yelpazemize dahil edilmiştir.

Şirket politikamız; satış, hizmet ve servis ağımız ile müşterilerimize satış öncesinde ve sonrasında en iyi hizmeti sunmak ve memnuniyetlerini maksimize etmektir. 

Birçok markanın distribütörlüğü, bayilerimiz, mağazalarımız ile birlikte satış ve satış sonrası verilen servis hizmetlerini de üstlenen firmamız hak ettiği başarıya kısa sürede ulaşmış bir ekip olarak sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için planlı bir şekilde büyümeye aralıksız olarak devam etmektedir.

  • Contact Information
  • Makes
  • Brochure
  • Gallery
  • Video
  • Campaigns
Web site: www.adtmarine.com
Country Türkiye
City Antalya
Phone 04447238
Cell Phone 05445454335
Address Liman Mah. 23. Sok A.Bileydi apt. No:11/1 Konyaaltı Antalya
Marquis

Marquis

Carver

Carver

Monterey

Monterey

Moomba

Moomba

Supra

Supra

Mako

Mako

Tahoe

Tahoe

Tracker

Tracker

Sun Tracker

Sun Tracker

Nitro

Nitro

Starfisher

Starfisher

Sarissa

Sarissa

Marlin

Marlin

Brochure available.
Video available.
Compare my selected
Command item
  
Ad No BaşlıkLocationDatePrice
No Records Found.
Equipment Ads
Command item
  
Ad No TitleLocationDatePrice
No Records Found