Satılık Tekneler

Admiral Vetta 40
30.11.2016 Admiral Vetta 40 Italian Sea Group’un yeni konsept tasarımı Admiral Vetta 40 basınla paylaşıldı. 40 metre boy uzunluğuna sahip olan süperyat konsepti, aluminyumdan üretilmek üzere tasarlandı. 

Aracı firma IYC ile ortaklaşa geliştirilen tasarımın dış çizgileri, Gianmarco Campanino tarafından ortaya çıkarıldı. Son zamanlarda süperyat piyasasında 37-40 metre aralığının revaçta olduğunun altını çizen IYC, Admiral Vetta 40 tasarımını bu sebeple kırk metre olarak tasarladığını belirtti. 

Admiral Vetta 40

Sahip olduğu beş kamarada toplam 10 misafir konaklama kapasitesi sunan yatta, tekne sahibi kamarasının özel ofisi ve giyinme odası var. Admiral Vetta 40’ın ayrıca 7 kişilik mürettebatı için alt güvertenin kıç tarafında konaklama alanı mevcut. Son derece geniş makine dairesi olan konseptin mürettebat bölümü için ayrılmış merdiveni var.

Toplam iç hacmi 410 groston olan yatın en geniş kısmı 8,4 metre. Büyük ana güvertesi tam boy pencerelere sahip ve bu sayede güneş ışığını olduğu gibi iç mekanda yaşatıyor. 

Admiral Vetta 40.

Yeni konspet yatın dikkat çeken diğer unsurlarının başında, güneş güvertesinde konumlanan kokteyl bar ve jakuzi geliyor. Tekne sahibi isteğe göre açık hava sineması da kurdurabiliyor. Kıç taraftaki beach club bölümü ek olarak, servis tekneleri ve su sporları oyuncakları saklayacak bölümler de sunuyor.

Çift 1450’şer beygirlik CAT C32 ACERT makinelerle donatılmak üzere tasarlanan yat konsepti Admiral Vetta 40, 16 knot sürate çıkabilecek. Sıfır sürat dengeleyicileriyle demirdeyken maksimum konforu garantileyen yatın seyir sürati 15 knot. 

Admiral Vetta 40 için kontrat imzalandığı takdirde termin süresinin 22 ay olduğu belirtildi. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder