Satılık Tekneler

Admiral Tremenda Suya İnmeye Hazırlanıyor
28.04.2016 Admiral Tremenda Suya İnmeye Hazırlanıyor
İtalyan üretici Admiral tersanesi, Marina di Carrara’daki tesisinde senenin üçüncü projesini tamamladı ve suya indirmeye hazırlanıyor. Tremenda isimli 38 metrelik süperyat, Impero serisinin diğer yatları Cacos V ve Nono’nun ardından geliyor. Bu ayın başında suya indirilen senenin ilk iki projesi ise, 55 metrelik Quinta ile 50 metrelik Ouranos idi.

Tremenda

Sivri ve maskülen hatlara sahip olan Tremenda, hayli modern bir tasarım. Geniş iç mekanlar ve büyük dış hacme sahip olan Tremenda’nın iç kısmı, Impero serisinin diğer yatları gibi Luca Dini tarafından tasarlandı. Dış çizimini ise Gian Marco Campanino tamamladı. 

Aluminyumdan üretilen süperyat Tremenda, 20 knot üzeri süratlere erişebiliyor. Tremenda, kısa su kesimi sayesinde sığ sularda rahatlıkla seyir yapabiliyor. Süperyatını ilk olarak Akdeniz, ardından Karayipler’de kullanmak isteyen sahibi için bu özellikler oldukça tatmin edici. 

İç mekanına gelecek olursak; tam genişlikte master suitinin yine, yatın bütün enine yayılmış olan ebeveyn banyosundan başlamak yanlış olmaz. Master suitin konumu ise, ana güvertenin baş tarafı olacak şekilde düşünülmüş. Fazladan büyütülmüş pencerelere sahip olan suit, denizin ve doğanın manzarasını iç mekan ile bütünleştirir nitelikte. Diğer dört misafir kamarası ise, süperyatın alt güvertesinde yer alıyor. Kamaraların her birinde ebeveyn banyo mevcut. 

Süperyatın dış mekanlarıda hayli çeşitli. Her türlü keyif ve rahatlama amacına uygun olarak tasarlanan dış mekanlardan, geniş güneş güvertesi ve beach club hayli tatmin edici. Kıç taraftaki bölümde servis teknesi garajı var. Garajda ana servis teknesi için bordanın yan tarafından açılan ayrı bir kapı da düşünülmüş. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder