Satılık Tekneler

Admiral Tecnomar E Motion
02.10.2013 Admiral Tecnomar E Motion

Admiral Tecnomar E Motion
E Motion 52

Nakhimov Yachts/Dobroserdov Design ile Admiral Tecnomar'ın Temmuz ayında açıkladığı 52 metrelik hibrit projesi'nin üzerine, E-Motion serisine yeni bir konsept model tasarladıklarını açıkladı. E-Motion serisinin ilk üyesi olan 52 metrelik süperyatın teslim tarihi 2016 ilkbaharı olarak açıklanmıştı. 

140 metre uzunluğa sahip olacağı açıklanan yeni 'dev' tasarım, Cantieri Nuovi Apuania'nın bu 2013'ün başında suya indirdiği dizel-elektrik motorlu geminin gövdesinden esinlenilerek yapılmış. 

147 metre boyundaki bir geminin gövdesi baz alınarak ortaya çıkarılan bu motoryatın, dizel-elektrik motorla 18 knot sürate çıkarak kendini kanıtlamış bir gövde üzerine inşa edilmesinin önemli olduğunu söyleyen Admiral Teconomar'ın başkanı Giovanni Costantino sözlerini şöyle sürdürdü: 'Bu proje, 100 metrenin üzerinde tekne yapabilecek kapasiteye sahip olduğumuzun açık bir göstergesidir. Bu projede asıl ilginç nokta ise, bu yatın fiyatlandırılması olacak ve bu durum pazardaki elimizi gerçekten kuvvetli tutacak.'

Admiral Tecnomar E Motion
Impero 40 "Cacos V"

Admiral Tecnomar, Massa ve CNA'daki tesislerinde, henüz açıklanan Silent 76 dahil, sekiz farklı motor yatın üretimine devam ediyor. Markanın 2013 Monaco Yat Fuarı'nda tanıttığı 40 metrelik Cacos V, 16 süratle seyrederken ana kabinde sadece 0.2 mm/s titreşim ve 49.1dB ses ile ödüle layık görüldü. 

www.admiralyachts.itYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.