Satılık Tekneler

Admiral Technomar & Dobroserdov Design, "E-motion" Serileri
29.10.2013 Admiral Technomar & Dobroserdov Design, "E-motion" Serileri

Admiral Technomar & Dobroserdov Design,

Admiral Teknomar & Dobroserdov Design, yeni E-motion serisi süperyatlarının detaylarını paylaştı.

E-motion'ın 55 metrelik modelinde ise iki adet ana kabin ve 4 adet misafir kabini bulunuyor. Dizel ve elektrikli makineleri birlikte çalıştığında maksimum 17 knot sürat yapabiliyor. Sadece elektrik gücüyle ise 9 knot ile 'sessizce' etkileyici mesafeler katedebiliyor.

Her iki modelinde alt güvertesinde, tam genişlikte SPA alanları mevcut. SPA bölümünde sauna, hamam, masaj odası gibi rahatlama alanları var.

Admiral Technomar & Dobroserdov Design,

E-motion'ın tüm konsepti, Monaco'lu Dobroserdov Design'ın ürünü. Mühendisliği ise Hollanda'lı Vripack ve Admiral Tecnomar tersanesinin kendi mühendisler tarafından yapıldı.


Admiral Technomar & Dobroserdov Design,

E-motion 52, hafif aluminyum gövde, dört adet MAN V12 1324kW'lık hibrit-dizel makine ve 150kW'lık iki elektrik itiş sistemine sahip olarak yeni bir çığır açan süperyatın boyu 52 metre. Bu boyutlarda bir motoryat için etkileyici bir rakam olan 25 knot sürat, 52 metrelik devin maksimum hızı olarak veriliyor. Sadece elektrik motorları kullanarak, 10 knot sürat yapabiliyor. Bu şekilde gidebileceği 6000 deniz mili mesafede sadece 95 litre yakıt tüketiyor.

Admiral Technomar & Dobroserdov Design,

www.superyachttimes.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.