Satılık Tekneler

Admiral Momentum Projesi Satışta
08.02.2017 Admiral Momentum Projesi Satışta Tasarımı yeni tamamlanan Momentum adlı yat projesi, resmen satışa sunuldu. Fraser Yachts’dan Thorsten Giesbert tarafından satış listesinde yer alan 50 metrelik proje için, 26,5 milyon Euro isteniyor. 

Çelik ve alüminyumdan üretilmek üzere tasarlanan yat, The Italian Sea Group tarafından inşa edilecek. Tersanenin explorer tipi yat serisi Admiral’in en yeni üyesi olması beklenen Momentum, tersanenin kendi tasarım ekibi tarafından tasarlandı. Firma yatın, yapımının kontrat tarihinden sonra 26 içinde tamamlanabileceğini belirtiyor. 

Admiral Momentum

Sahip olacağı 5 kamarada toplam 10 misafir ağırlama kapasitesine sahip olacak yatın master suiti, ana güvertede konumlandırılacak. Yatta 2 VIP suit ve 2 adet ikiz yataklı kamara yer alacak. Tüm kamaralarda ebeveyn banyolar ve eğlence sistemleri düşünülmüş. Mürettebat sayısı ise 10 kişi. 

Momentum’un muazzam genişlikteki ana güverte alanı dikkat çekici. Bu güvertede, biri açık salon ve bar olmak üzere iki ayrı lüks oturma alanı mevcut. Resmi yemek masası, ana güvertenin baş tarafında konumlanıyor. En üst güvertede ise, yine bir yemek bölümüyle birlikte eğlence merkezi, bar ve gözlem alanı tasarlanmış. 

Gelecekteki sahibinin taleplerine göre opsiyonel olarak, yüzme havuzu ve helikopter pisti de tasarıma eklenebiliyor. 

Sıfır-sürat dengeleyicileriyle donatılacak olan yat, ikiz Caterpillar Acert C32 dizel makineleriyle 5 bin deniz mili mesafe katedebilecek. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder