Satılık Tekneler

Admiral 63M Satıldı
01.04.2016 Admiral 63M Satıldı
Admiral tarafından yapılan açıklamaya göre, 63 metre uzunluğundaki amiral gemisinin inşa edilmek üzere satıldığı duyuruldu. Italian Sea Group’un bir markası olan Admiral, 63 metrelik süperyatın satış anlaşmasını yat sahibini temsilen SuperYachtsMonaco brokerlik firmasının temsilcisi Alex Banning ile birlikte imzaladı. Projenin inşa sürecinin 2019 yılında tamamlanarak, yat sahibine teslimi planlanıyor.

ADMİRAL-63M

Brokerlik firmasının tanımlamasına göre fazlasıyla bilgili ve tecrübeli olan yat sahibi kararını, Kuzey Avrupa ve Güney Avrupa’da pek çok tersaneyi inceledikten sonra Italian Sea Group’un Admiral tersanesi yönünde vermiş.

Yeni süperyat Lloyds sınıfında, yat sahibi adına Superyacht Technical Services yönetiminde ve yine yat sahibinin temsilcisi olan SuperYachtsMonaco firmasının kontrolünde üretilecek.

Admiral-shipyard

Grubun CEO’su Giuseppe Taranto satış konusunda yaptığı açıklamada; “Bu olağanüstü yatın satışından büyük gurur duymaktayız. 55m, 50m ve 38m Admiral Yacht yatlarımızın tanıtımı ile birlikte, yeni satış bizi çok mutlu etti. Bir başka kalite abidesini zamanında teslim edebilmeyi büyük bir umutla bekliyoruz. Böylesine bir kontratı kazanmış olmamız Admiral tersanesi olarak, sahip olduğumuz yüksek standartlarımız ile birlikte geleceğe umutla bakmamızı da sağladı.” dedi.

Satışı duyurulan yeni süperyatın teknik detayları hakkında herhangi bir bilgi verilmedi. Yatın iç dekorasyonu, motorları, performansı ve daha pek çok detayı gizliliğini korumaya bir süre daha devam edecektir.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder