Satılık Tekneler

Adesso’dan esnek, su geçirmez klavye
09.04.2015 Adesso’dan esnek, su geçirmez klavye
Teknesindeki saklama alanları kadar ‘esnek’ bir klavye arayanlar için bire bir çözüm! Su geçirmez Slim Touch 212 model klavye, tam anlamıyla teknelerde kullanılmak üzere geliştirilmiş. Adesso markasının klavye modelleri arasında en yeni ve en küçük model olan SlimTouch 212, sadece 38 cm uzunluğunda. Ama bu boyutlar bile teknelerdeki en can alıcı meselelerden biri olan, saklama alanı bazında hiç bir problem oluşturmuyor. Çünkü klavye tamamen esnek bir yapıda. 
 
Adesso’dan esnek, su geçirmez klavye

Adesso markasının, Waterproof Flex Keyboard serisi olarak geçen, esnek ve su geçirmez klavyeler saklamak için katlanabiliyor veya rulo haline getirilebiliyor. 
 
Anti-mikrobik silikon materyelden üretilen klavye; yağ, su ve toza karşı tamamen korumalı. Üstüne üstlük istenildiğinde su ve sabun ile kolayca temizlenebiliyor. 
 
Adesso SlimTouch 212, Windows 8, 7, Vista, XP ve 2000 işletim sistemleriyle sadece bir USB ara kablo ile anında kullanılabiliyor. ABD’deki liste fiyatı 29 Dolar.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.