Satılık Tekneler

Adam Voorhees 70 Metrelik Tasarımını Tanıttı
07.06.2016 Adam Voorhees 70 Metrelik Tasarımını Tanıttı
Dykstra Naval Architects işbirliğiyle geliştirilen 70 metrelik yelkenli süperyat, Adam Voorhees’in en yeni tasarımı olarak karşımızda.

Dykstra Naval Architects-yelkenli

Müşteri talebine göre geliştirilen bu çift direkli yelkenli tasarımı, en modern teknolojiler ile donatılarak maksimum konforu garanti ediyor. Voorhees, tasarımından şöyle bahsediyor; ''Klasik stil ile modern alt yapının birleşmesi sonucunda ortaya otantik bir tasarım çıktı. Şık camekan güverte evleri; tik bir zarfın içinden çıkarcasına göze çarpıyor. Formal biçimde dekore edilmiş iç mekanlar ise, geleneksel yelkenli tekne atmosferinin arka planı oluşturduğu ve dikkat çekici mobilyaların öne çıktığı bir sanat niteliğinde.''

Dykstra Naval Architects-yelkenli-2

Özel bir salona sahip olan tekne sahibi kamarasının aynı zamanda bir çalışma odası da mevcut. Süperyatın diğer öne çıkan nitelikleri ise, geniş beach club ve 8,5 ile 6,5 metrelik iki servis teknesine sahip olması. Bu iki servis teknesi de yelkenli süperyatın baş güvertesinde saklanıyor. İstenildiğinde bu servis teknesi saklama bölümü yüzme havuzuna da dönüştürülebiliyor. 

Dykstra Naval Architects-yelkenli-3 Dykstra Naval Architects-yelkenli-4

Bu 70 metrelik tasarımda Dykstra Naval Architects süratli ve verimli bir gövde tasarlamış. İki direğinde çok fonksiyonlu yelken planına sahip olan süperyat, optimize edilmiş performans ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor. Gelişmiş malzemelerle üretilmek üzere tasarlanan yelkenli süperyat, en kritik ağırlık kazanımını bu üstün gövde malzemelerinden sağlıyor. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.