Satılık Tekneler

Açılır - Kapanır Tekne Formquadrat
28.07.2016 Açılır - Kapanır Tekne Formquadrat
Türünün ilk örneği diyebileceğimiz açılır - kapanır tekne, istendiğinde küçülüyor, istendiğinde ise büyüyor. Marinalarda veya rıhtıma yanaştığında fazla yer kaplamasını istemediğiniz, ama denize açılıp bir koya vardığınızda size yeteri kadar mekan sunmasını istediğiniz tekne işte karşınızda. İncecik ve zarif tekne, açıldığında bir güneşlenme cennetine dönüşüyor.

Formquadrat

Tek gövdeli, katamaran veya trimaran, hangisi en doğrusu? Formquadrat size hem tek, hem de çok gövdeli bir tekne sunuyor. 

Formquadrat-2

Avusturya kökenli tasarım firması Formquadrat tarafından tasarlanan katlanabilir tekne, çok gövdeli bir yapıya sahip ve 4 - 6 kişiye mükemmel bir deniz keyfi sunuyor. Esnek gezi teknesi seyir sırasında optimal boyutlara küçülerek, verimli bir seyahat sağladıktan sonra yeniden demirlediğinizde, büyüyerek ihtiyaç duyulan her şeye imkan sağlayan bir süperyata dönüşüyor.

Formquadrat-3

Demir atıp deniz keyfi sürmeye başladığınızda sizlere, geride bıraktığınız plajlardan çok daha rahat ve konforlu bir alanı size sağlamayı amaçlıyor. Gövde üç bölümden oluşuyor. Kapalı olduğunda, üç parça birbirine kenetlenmiş ve kompakt boyutlu bir tekne boyutlarında. 7 metre uzunluğunda ve 2,6 metre genişliğindeki kapalı durumunda tekne ile, istediğiniz yere hızlı ve verimli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Formquadrat-4

Denize girmek veya dinlenerek denizin keyfini süreceğiniz koya geldiğinizde, demiri attıktan sonra yapacağınız iş kapalı konumdaki kanatların açılmasını sağlamak. Bağlantılarını çözdükten sonra yanlardaki gövde elemanları açıldığında, teknenizin genişliği 7 metreye ulaşıyor.

Formquadrat-5

Burunda yer alan geniş oturma grubu da ortadan açılıyor ve genişliyor. Bu bölüme bir de masa eklenebiliyor. Hatta ortaya içerisinde bir de barbekü bulunan entegre masa konulabiliyor. Açılan kanatlar tekneye ilave bir denge sağlamak üzere tasarlanmışlar. Açık bölgelerde demirde iken, teknenin daha dengeli durmasını sağlamaktadırlar.

Formquadrat-6 Formquadrat-7

Sonuç olarak marinada küçük diye nitelendireceğiniz bir tekne, sıra dışı performansı ve güneşlenme alanı sunuyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.