Satılık Tekneler

Acil durum çantası "ACR RapidDitch Express"
06.06.2014 Acil durum çantası "ACR RapidDitch Express"

Acil durumlarda kolayca taşıyabileceğiniz yeni ACR RapidDitch™ Express tekne terk etme çantası. Bu dayanıklı çanta acil durumda ihtiyacınız olacak emniyet araçlarınızı hazırda tutmanız gereken her şeyi barındırıyor.

RapidDitch 6.8kg kadar ağırlığı suda taşıyabiliyor ve yeni yansıtıcı malzemesi sayesinde Arama ve Kurtarma ekiplerince fark edilmenizi kolaylaştırıyor.

rapiddithc express

Sert su geçirmez kumaşı ve kendini tamir edebilen, korozyondan etkilenmeyen fermuarları ile en sert koşullara karşı dayanıklı RapidDitch Express ile tüm emniyet araçlarınızı kolayca tekneden tekneye aktarabilirsiniz.

RapidDitch Express’in yenilikçi omuz askısı bağlama sistemi herkesi denizde beraber bağlı tutmak için tasarlanmış. Basitçe askıları çıkarınca herkesin tutunabileceği iki adet 120cm’lik emniyet kemerlerine dönüşüyor.

 

Özellikleri: Büyük kapasiteli, bölmeli destek, perde, dört adet ek-kancalı ip, kapalı hücreli batmayan köpük, iç cepleri, elastik zincir, suya dayanıklı 600 Denier polyester, kendini onaran fermuarlar, EPIRB veya VHF sinyal vericiler için dış cep Boyutlar: 19 "W x 15" H x 7 "D. Garanti: 1 yıl.
http://www.acrartex.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.