Satılık Tekneler

Absolute Navetta 52
22.07.2015 Absolute Navetta 52
İtalyan üretici Absolute'in, Navetta 58 motoryatının ardından, bir küçük modeli Absolute Navetta 52’yi tasarlaması pek de şaşırtıcı bir gelişme olmasa gerek. Pazara çıkışından sadece 1 yıl geçmesine rağmen piyasada büyük başarı elde eden Navetta 58'in ‘küçük kardeşi’ Navetta 52, henüz proje aşamasında. 

Absolute-Navetta-52

İç kısımlar, dış görünüm ve teknik özellikler açısından Navetta 58’e son derece benzeyen yeni motoryat Navetta 52’nin, benzer iç konseptinde sadece 5 kişilik oturma kapasitesi azalmış. Konaklama planı; üç adet çift kişilik kamaradan oluşuyor. Tam genişlikte ve gövdenin merkezinde yer alan tekne sahibi kamarası, baş altında VIP kamara, sancak tarafta konumlanan iki çekyatlı bir kamara ve iskele tarafta konumlanan misafir kamarası, konaklama kapasitesini oluşturuyor. Motoryatın kıç tarafında ise, kendine ait ayrı bir banyosu olan personel kabini konumlanıyor.

Absolute-Navetta-52-1

Ana güvertede ise; mutfak, alışılagelmişin dışında bir şekilde kıç tarafta yer alıyor. Dümen istasyonunun iskele tarafına doğru iki basamak çıkılınca, direkt olarak C-şeklindeki oturma grubuna ulaşılıyor. Buradaki çok amaçlı oturma grubu, yemek bölümü olarak da kullanılabiliyor. 

Absolute-Navetta-52-2 Absolute-Navetta-52-3

Çok yakında piyasaya çıkması beklenen Absolute Navetta 52’nin itiş gücü de, IPS’li Volvo sistemlerden geliyor. Motoryatta iki adet 435 beygirlik IPS 600 pod’lar yer alıyor.

Absolute-Navetta-52-4Absolute-Navetta-52-5
Absolute-Navetta-52-6

Teknik özellikleri:

Total length (m) 16
Total length (ft) 52 06"
Beam (m) 4,65
Beam (ft) 15 01"
Fresh water tank capacity (l) 600
Fresh water tank capacity (gal) 158,51
Fuel tanks capacity (l) 2.000
Fuel tanks capacity (gal) 528,35
 
www.absoluteyachts.com
www.denizyatcilik.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.