Satılık Tekneler

Absolute 52 Fly, Yeni İtalyan Tasarımı
11.06.2013  Absolute 52 Fly, Yeni İtalyan Tasarımı

Yeni modeller tasarlamaya devam eden Absolute Yachts, henüz proje aşamasındaki yeni tasarımı 52 Fly'ı açıkladı. En yeni motoryat trendlerinin özelliklerini tümüyle barındıran bu yeni tasarım, Absolute'un 50 modelinin gelişmişi ve 53 modelinin 'yenisi' olarak kabul edilebilir. Dış görünüm olarak, bu modellerden farklı bir yapıya sahip olan 52 Fly, yakında çıkacak olan daha büyük 64 ve 72 modellerine daha yakın bir yapıya sahip. Flybridge'i sayesinde daha yüksek ve daha 'motoryat' bir görünümde olan 52 Fly, yüksek açılı radar kemeriyle bu 'güçlü' görüntüsünün üzerine koyuyor.

 Absolute 52 Fly, Yeni İtalyan Tasarımı Absolute 52 Fly, Yeni İtalyan Tasarımı

Yeni motoryatın iç düzeninde, üç adet çift kişilik misafir, orta bölümde ebeveyn banyolu, tam genişlikte ana kabin ve baş tarafta misafir banyosu bulunuyor. Tek basamakla seviye farkı yaratılmış olan ana güvertesinde, baş taraftaki yemek ve rahatlama alanı, kıç bölümdeki salon kısmıyla ayrılmış. Motoryatın girişinde ise, iskele tarafında L şeklinde mutfağı yer alıyor.

52'nin geniş açık alanları, Absolute'un prensibi olarak sunduğu güneşlenme minderleri ve geniş oturma bölümüyle değerlendirilmiş.

Yeni motoryat 52 Fly'da, kesin olarak ne motorlar kullanılacağı henüz açıklanmasa da, ikiz Volvo IPS'li sistemin kullanılacağı tahmin ediliyor.

 Absolute 52 Fly, Yeni İtalyan Tasarımı Absolute 52 Fly, Yeni İtalyan Tasarımı


www.absoluteyachts.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

muhteşem tasarım kutlamak gerek olagan üstü yaratıcılık ön planda

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.