Satılık Tekneler

Abeking&Rasmussen'den 74 Metrelik Proje
10.07.2017 Abeking&Rasmussen'den 74 Metrelik Proje Alman tersane Abeking & Rasmussen, geçtiğimiz hafta 74 metrelik projesi olan 6502 gövde numaralı yatın fotoğrafını paylaştı. Yapımının son aşaması için hangar değiştiren süperyatın taşınması sırasında çekilen fotoğrafı, tersane tarafından yayınlandı. Son derece kritik bir yapım aşamasına başlandığı belirtilen 74 metrelik yat için termin tarihi, 2018 Haziran olarak belirtildi. 

Abeking & Rasmussen,6502

Gövde numarası 6502 olan yatta, 6 adet misafir kamarası bulunacak. Misafir kamaralarının tümü alt güvertede konumlanırken, master suit ana güvertede yer alacak. Yatın dikkate değer niteliklerinden bazıları ise; üst güvertede tasarlanmış olan gözlem salonu, dümen evinin üstündeki güvertede yer alan 8 metre boyunda yüzme havuzu ve güneş güvertesinin geniş yaşam alanları. 

Abeking & Rasmussen, yatın tasarımında Burgess ve Eidsgaard ile birlikte çalıştı. Verimli gövdesini tamamlayan ‘Atlantik burun’ yapısı, yatın diğer öne çıkan özelliği. 

Çağdaş bir iç tasarıma sahip olacak olan Abeking & Rasmussen’in yeni yatı, tam boy camlarla ferah ve aydınlık bir atmosfer sunuyor. Yatın iç tasarımının tamamında Eidsgaard Design firması görev yapıyor. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.