Satılık Tekneler

Abacus 72
02.07.2014 Abacus 72

abacus 72

Abacus, yeni projesi 72'yi tanıttı. Önceki modeli 70'in yerini almak üzere tasarlanan yeni Abacus 72, dikkat çekici modern çizgileriyle göze çarpıyor. Sicilyalı İtalyan üreticinin bu yeni projesini, ünlü İtalyan mimar Fulvio de Simoni tasarladı. Modern bir flybridge motoryat olan Abacus 72, önceki model 70'e göre farklı ve yenilenmiş hatlara sahip.

Yeni Abacus 72 motoryat projesinin, 70 motoryata kıyasla ilk göze çarpan yeniliği gövdenin ortasında yer alan tekne sahibi kabininin yekpare camı. Daha derin yan güverteleri, yükselmiş radar köprüsü dikkat çeken diğer farklılıklar. Yeni 72 motoryatın flybridge'i de tamamen misafir ağırlamaya yönelik düzenlenmiş durumda.

Abacus 72-Flybridge

Yeni motoryat tamamen fiberglass infüzyon teknolojisiyle üretilecek. Abacus 72 için henüz resmi olarak açıklanmış makine seçenekleri yok ancak önceki model 70'te çift 1360, 1420 ve 1550 beygirlik MAN makineler kullanılmıştı. 
http://www.abacusmarine.it/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder