Satılık Tekneler

AB100 modeli Spectre
13.07.2016 AB100 modeli Spectre
AB Yachts’ın 30 metrelik yeni jenerasyon süperyatı, tam 52 knot sürat yapabiliyor. AB100 modeli Spectre, AB Yachts’ın yeni model serisinin ilk süperyatı.

AB100-Spectre

Geçtiğimiz Nisan ayında suya indirilen süperyat, deniz testlerinin tamamlanmasının ardından ‘Spectre’ olarak adlandırıldı. AB 100 modeli Spectre, muazzam performans verileriyle sınıfının en süratli süperyatları arasına kolayca girdi. 

AB100-Spectre-2 AB100-Spectre-3

Üç adet 1900’er beygir güç üretebilen MAN makinelerle donatılmış olan Spectre’nin itiş sistemleri de, MJP jetlerden oluşuyor. Tersanenin verilerine göre Spectre, 44 knot gibi etkileyici bir süratte uzun seyirler yapabiliyor. 
 
AB100-Spectre-4

İki ayrı gümüş tonunun kullanıldığı dış boyası, süperyata agresif bir görünüm katıyor. Şık dış tasarımının yanı sıra flybridge’inde konumlanan ikinci dümen istasyonu, ilk etapta dikkat çeken unsurlardan bir diğeri olarak karşımıza çıkıyor. Flybridge’de aynı zamanda L-şeklinde oturma grubu ve iki adet güneşlenme minderi de mevcut. 

AB100-Spectre-5 AB100-Spectre-6
AB100-Spectre-7 AB100-Spectre-8

Spectre’nin kıç kokpitinde 8 kişilik yemek masası var. Tasarımda maksimize edilmiş olan iç hacim, minimalist mobilyaların tercih edilmesi ve açık plan ana güverte yaşam alanı sayesinde oldukça tatmin edici seviyede geniş ve ferah. Alt güvertesinde gövdenin bütün genişliğini kullanan master suiti ve baş tarafa doğru konumlanan iki misafir kamarası sayesinde, süperyat Spectre’de 6 kişilik misafir gurubu konaklayabiliyor. 

AB100-Spectre-9

Spectre, AB Yachts tarafından ilk defa Eylül ayında 2016 Cannes Yacht Show’da sergilenecek.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.