Satılık Tekneler

AB 145, Denize İndirildi
16.07.2015 AB 145, Denize İndirildi

Fipa Group bünyesindeki AB Yachts, Port of Marina di Carrara’da, bugüne kadar ürettiği en büyük yatı denize indirdi. AB 145 adı verilen yeni süperyatın tam boyu 145 feet, yani yaklaşık olarak 44 metre.

AB-145  

AB Yachts tarafından üretilen AB 145'de göz önünde bulundurulan en önemli kriter, daha hızlı olabilmek için ekstra hafiflik oldu. Denize indiriliş töreninde yapılan açıklamalara göre, AB 145 süperyatının erişebileceği hız 42 knot.

AB 145 dış mekan yaşamı ile iç alanlardaki yaşamı bütünleştirmiş. AB 145 sahibi olacak kişiler, süperyatın ana güvertesinde yer alacak master kabinden, doğrudan kendilerine özel balkona çıkabiliyor. Bu nedenle master kamaranın, yatın tüm genişliğini kullandığını söyleyebiliriz. Yat sahipleri, yatın ana güvertesindeki kıç ve flybridge bölümünü istedikleri gibi yapılandırabiliyorlar. Şüphesiz ki, pek çok müşterisi AB 145’in flybridge bölümünü, tüm gün boyunca uzanabilecekleri güneşlenme terası olarak yapılandırmak isteyeceklerdir.

AB-145 -1

AB 145’in dört misafir kamarası altta yer alıyor. Alt güvertede bir de spor salonu bulunuyor. Mürettebat kamaralarının hemen gerisinde ana mutfak konumlandırılmış. Pek çok İtalyan yapımı teknenin sahip olduğu özellikler gibi, AB 145'de Avrupa ve Orta Doğu’daki müşterilere hitap edecek konfigürasyona sahip bulunuyor.

AB 145 süperyatının resmi olarak ilk tanıtımı, Eylül ayındaki Cannes Yachting Festival sırasında yapılacak. Şu anda kesin olmamakla birlikte, bu yata sahip olmak isteyenlerin festival süresince yat ile teste çıkmaları mümkün olabilecektir.

www.abyachts.it

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.