Satılık Tekneler

AB 116 "Ecrider"
02.12.2013 AB 116 "Ecrider"

AB 116

Tam anlamıyla 'sportif gücü' temsil eden AB Yachts'ın son projesi AB 116 Ecrider, 36.25 metre boyunda. Ecrider, İtalyan şıklığının hafif ve modern bir görüntüsü olarak karşımıza çıkıyor. Fipa Group'un bünyesindeki İtalyan AB Yachts, Ecrider ile bu sportif modelin dördüncü gövdesini üretmiş oldu. AB 116 projesi, tamamen bir AB Yachts tasarımı.

AB 116

Ecrider'ın içinde minimalist bir temada beyaz ve açık grinin tonları karşımıza çıkıyor. Ana salonunda geniş, panaromik camlar var. Sportif süperyatlar arasında Ecrider'ı emsallerinden ayıran büyük özelliği sahip olduğu geniş flybridge'i. Yine son derece geniş ve panaromik kıç güvertesinde, büyük bir oturma grubu ve yemek masası bölümü yer alıyor. Tamamen misafirlerin kaliteli vakit geçimesi odaklı bu bölüme kıçtaki yüzme platformu da dahil oluyor. Baş tarafta ise U şeklinde kokpit kısmı ve geniş güneşlenme minderleri yer alıyor.

AB 116

Alt güvertesinde 11 kişiye kadar konaklama kapasitesi sunan suitleri yer almakta. Ana suitte L şeklinde bir oturma grubu yer alan, son derece aydınlık ve doğal temada bir ofis bulunuyor. Misafir suitlerine ek olarak alt güvertesinde bir televizyon ve sinema salonu mevcut.

AB 116
AB 116
AB 116


www.abyachts.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder