Satılık Tekneler

99 Metre MegaYat Project Dream
19.02.2013 99 Metre MegaYat Project Dream

99 metre boyundaki yep yeni Mega Yat Project Dream, Hollandalı Feadship ve De Vries işbirliğiyle yapıldı. Şimdiye kadar Hollanda'da üretilmiş en büyük motor yat olan Project Dream, Amsterdam'da pervanelerinin montajının ardından, son rötüşlerinin tamamlanması için Hollanda'nın kuzeyine götürüldü. 99 metre boyundaki bu süper mega yatın içi, ödüllü yat dizaynırı Andrew Winch firması tarafından yapıldı. Dış çizgileri ise donanma mimarı De Voogt tarafından dizayn edildi. Project Dream, Feadship XL firmasının dördüncü özel yapım motor yatı olma özelliğinde.

Project Dream toplamda 12 misafire, en konforlu ve lüks konaklama imkanını sağlayacak kapasiteye sahip ve içinde 6 tane salon bulunuyor. Bunlara ek olarak Project Dream'in 18 ayrı kamarasıyla 36 mürettebat kapasitesi var.

Bu muhteşem mega yat, devasa boyutlarına nazaran son derece etkileyici seyir performansına sahip. Tam tamına dört adet MTU 20V 4000 M73 dizel makineleriyle, 24 knot sürate erişebiliyor.

99 Metre MegaYat Project DreamYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.