Satılık Tekneler

98m Aviva Denize İnmeye Hazırlanıyor
09.01.2017 98m Aviva Denize İnmeye Hazırlanıyor Alman tersane Abeking & Rasmussen, yeni amiral gemisi olan Aviva'yı, İngiliz milyarder Joe Lewis için kısa süre sonra denize indirilmeye hazırlanıyor.

98m Aviva

98 metrelik Aviva, Abeking & Rasmussen tarafından şimdiye kadar yapılan en büyük yat olmasının yanı sıra, İngiliz tasarım stüdyosu Reymond Langton tarafından bugüne kadar tasarlanmış en büyük süperyat olacak.

98m Aviva.

Ünlü ekonomi dergisi Forbes tarafından net varlığı 8,2 milyar dolar olarak tahmin edilen Joe Lewis, Abeking & Rasmussen tarafından 2007 yılında teslim edilen 68 metrelik Aviva'nın şimdiki sahibi. Yeni Aviva, halen Bahama’larda yaşamakta olan İngiliz milyarderin, 4. Aviva isimli yatı olarak denizlere açılacak.

98m Aviva..

İngiltere’nin en zengin 6. milyarderi olan Joe Lewis, 1998 yılında Feadship tersanesinden 62 metre uzunluğundaki Lady Aviva yatını satın aldıktan bir süre sonra, yat Kızıldeniz’de çıkan bir yangında yanmıştı. Daha sonra ise, pek çok yatı olan Dennis Washington tarafından satın alınmış ve Attessa III yatına dönüştürülmüştü.

98m Aviva...

Lewis’in 2. Avivası ise, Oceanco tersanesinin ürettiği 60 metre uzunluğundaki yattı. Yat, 2004 yılında Alfa Four olarak inşa edilmişti, şimdilerde ise Sea Pearl olarak yoluna devam ediyor.
DISCLAIMER: It is forbidden to copy the news. News available on yatvitrini.com con only be used by giving link .Legal action will be made about who copied out of it.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOther News