Satılık Tekneler

96m Feadship Gövdesi Sail Amsterdam Geçitine Katıldı
21.08.2015 96m Feadship Gövdesi Sail Amsterdam Geçitine Katıldı Feadship tersanesinde üretimi devam eden 1006 numaralı gövdeye sahip olan mega yat 19 Ağustos günü Amsterdam’da düzenlenen parada katılması büyük sürpriz oldu. Feadship’in  Papendrecht tersanesinde üretimi devam eden mega yat gövdesi boat parade katılımı sonrasında Amsterdam’ın kuzeyindeki Feadship Makkum tersanesine tamamlanmak üzere çekildi. Mega yat “Sail Amsterdam” etkinliğinin ilk gününde ülkenin en önemli tersanelerinden birinin gövde gösterisine sahne oldu. Geçtiği deniz yolu üzerinde de binlerce izleyiciyi kendine hayran bıraktı.

Sail-Amsterdam

Feadship son projesinin sonlandırılma çalışmalarının yapılacağı bir diğer tersanesine naklini “Sail Amsterdam” etkinliğine denk getirerek, 96 metre boyundaki dev gövde ile izleyicileri ve etkinliğe katılanları fazlasıyla etkileme fırsatı elde ettiler. “Hull 1006” 2017 yılında sahibine teslim edilecek, o tarihe kadar Makkum tersanesinde eksikleri tamamlanacak. Yat sahibinin istekleri doğrultusunda bir özel helikopter pisti ile helikopter hangarı bulunuyor. Ana güvertesinde büyük bir yüzme havuzu yanı sıra konukları ve mürettebat için çekici ve konforlu kamaraları bulunuyor.
Her beş yılda bir düzenlenen “Sail Amsterdam” etkinliğinin açılış geçişinde her boyda binlerce yat katıldı. Tekne filosunun en etkileyici iki yatından birisi büyük yelkenli gemi, diğeri ise Feadship tersanesinde üretimi devam eden 96 metre uzunluğundaki gövde oldu.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.