Satılık Tekneler

92m Aquarius Teslime Hazırlanıyor
16.09.2016 92m Aquarius Teslime Hazırlanıyor 92 metre uzunluğundaki Aquarius süperyatı Steve Wynn’a teslim edilmek üzere Hollanda’da testleri devam ediyor. Bir süre önce “Project Touchdown” olarak bilinen 92 metre uzunluğundaki Feadship tersanesinin De Vries tesislerinde üretilen süperyat denize indirildi. Yeni süperyat bundan sonra onun bir önceki süperyatı olan 67 metre uzunluğundaki Aquarius’ın yerini alacak ve  Steve Wynn’ın yeni amiral gemisi olacak.2007 yılında Amels tersanesince üretilen süperyat, 2010 yılında Fraser Yachts brokerlik firmasında 69.000.000 dolar liste fiyatı ile satışa çıkartılmıştı. Bir biri ardına pek çok fiyat düşüşü sonrasında süperyat 2015 yılının Kasım ayında 53.000.000 liste fiyatı yazarken satılmış ve yeni adının Maria olduğu duyurulmuştu.

Feadship- Aquarius 92 M

92 metre uzunluğundaki Aquaruis daha sonrasında Scheepswerft Slob’da yenilenmeye alınmış, takiben Hollandalı tersanenin diğer tesisine götürülerek çalışmalara devam edilmiş ve yenilenme çalışmaları 2015 yılının Haziran ayında tamamlanmıştı. Sinot Exclusive Yacht Design süperyatın hem iç hem de dış dekorasyonunun sorumluluğunu üstlenirken, gemi inşa mühendisliğini ise De Voogt yapmıştı. 

Feadship- Aquarius 92 M

Aquaruis süperyatının göz alıcı özellikleri arasında burundaki helikopter pisti, güzellik salonu, ana güvertenin kıç bölümündeki büyük havuzu, spor salonu, masaj ve terapi salonu, jakuzi ile geniş dış mekan alanlarını sayabiliriz. Konaklama açısından süperyata baktığımızda ise farklı güvertelerdeki 7 kamarasında toplam 14 konuk ağırlanabiliyor. Süperyattaki yat sahibinin master kamarası üst güvertenin ön bölümünde yer alırken diğer 6 kamaranın hepsinde de VIP süit özellikleri bulunuyor.Amerika’nın ünlü otel ve casino zincirlerinden Wynn Resorts Limited kurucusu ve yönetim kurulu başkanı  Steve Wynn’in net varlığının 2,5 milyar dolar civarında olduğu tahmin ediliyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder