Satılık Tekneler

80m Sea The Stars
25.01.2017 80m Sea The Stars 80 metre uzunluğundaki Sea The Stars projesi, üretime başlamak için yeni bir müşteri bekliyor. Amerika New York’ta çalışmakta olan Gill Schmid Design tasarım firmasının, Columbus Yachts ile birlikte Globe Regal Yachting için tasarlayarak geliştirdikleri Sea The Stars konsept süperyat projesi, denizcilik konusunda uzman müşterinin kendi yatı ile 120 metrelik bir proje arasındaki isteklerini karşılamak için geliştirilmiş.

80m Sea The Stars

Ancak bir son dakika değişikliği nedeniyle müşterinin projeden vazgeçmesi üzerine, konsept proje şimdilerde yeni bir müşteri bekliyor. Yeni müşteri için ise; en büyük avantaj kesinlikle kısaltılmış üretim süresi olacaktır.
80 metre uzunluğundaki Sea The Stars'ın genişliği ise 13,7 metre olacak. Yatın 1.000 metrekare açık alanları, 510 metre kare iç mekan alanları ile yat sahibinin 87 m² büyüklüğünde bir süit kamarası, kendisine ayrılmış özel güvertede yer alacak. Yat sahibi kamarası, kaptan köşkünün bir altındaki güvertede bulunuyor.

80m Sea The Stars .

Kendi özel balkonu da bulunan samimi yat sahibi süitine ek olarak, ana güvertede bulunan, geniş pencereli ve gömme dolaplarla donatılmış 6 geniş konuk kabini tasarlanmış. Yatın iyi planlanmış yerleşim düzeninde, ana güvertenin kıç tarafında, üst güvertenin ön bölümünde ve “teras” bölümünde yer alan pek çok konuk dinlenme salonları yerleştirilmiş.

80m Sea The Stars ..
 
Arka “teras” bölümü üzerine bir helikopterin inebileceği pist yerleştirilmiş. Yatın üst güvertesinin ortasında ise, yükseltilmiş havuz jakuzinin çevresindeki güneşlenme alanları, seyir anında iki adet tender servis teknesi için garaj olarak kullanılabiliyor. Ana güvertede, bilardo odası ve özel sinemanın yanında, bir oyun odası da bulunuyor. Cam merdiven boşluğuyla ana güverteye bağlanan plaj kulübünde bir spor salonu, masaj masası ve yatın her iki yanından inilen, aşağıdaki platform ile doğrudan denize erişilen alanlar bulunuyor.

80m Sea The Stars .,

Alt güvertede ise, yatta görev yapacak olan mürettebat için konaklama bölümlerine yer verilmiş.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder