Satılık Tekneler

80 HT Millennium’un 4.sü Satışta
15.06.2016 80 HT Millennium’un 4.sü Satışta İtalyan üretici Otam, 25,5 metrelik yarı - özel yapım 80 HT Millennium motoryatının 4.sünü satışa sundu. Yacht Trading Ibiza firması tarafından piyasaya sunulan motoryatın yapımının, komisyonsuz şekilde başlatıldığı açıklandı. 

80 HT Millennium

Serinin son gövdesi olan bu motoryat, aynı seriye dahil olmasına rağmen önceki gövdelere kıyasla teknik anlamda da bir adım önde. Yeni nesil derin V-gövdesi sayesinde 50 knot sürate erişebiliyor. 

80 HT Millennium’un bu en yeni gövdesindeki geliştirmeler, İtalyan üretici tarafından toplanan geri bildirimler ve talepler doğrultusunda tasarlandı. Yapımına başlanmış olan 4.cü 80 HT’nin üretimi, potansiyel alıcısına kısa sürede teslim edilebilecek biçimde planlandı. Bu plana alıcının istekleri doğrultusunda şekillenecek kişiselleştirmelerin süresi de baştan dahil ediliyor. 

Karıştırılmış vinylester reçine ve Aramat ile yapılan 80 HT Millennium’un gövdesi, bu anlamda da kalite bazında emsallerinin bir adım önüne geçiyor. 

80 HT Millennium-2

İkiz MTU M94 makinelere sahip olan serinin 4.cü motoryatı, 2600 beygir güç üretebiliyor. 15AIL jet itiş sistemleriyle 80 HT Millennium, 48 knot sürate rahatlıkla erişebilecek. Bu 4.cü gövde de toplam 6 misafir, 3 adet VIP kamarada konaklayabilecek. Mürettebat için ise 2 adet ayrı kamara mevcut. 

Yenilenmiş derin V-gövdesiyle 80 HT Millennium, 38 knot süratte dalgalı ve zorlu deniz koşullarında maksimum güvenle seyredebiliyor. 

60 yılı aşkın motoryat üretimi tecrübesine sahip olan Otam, Millennium serisinde şimdiye kadar 7 ayrı model üretti. Bunların en büyüğü 30,48 metre boyuyla Millennium 100 modeli. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder