Satılık Tekneler

77m Turquoise Satıldı
09.01.2017 77m Turquoise Satıldı

 

Eski adı Proteksan Turquoise tersanesi olan yeni Turquoise Yachts, halen üretimi devam eden 77 metre uzunluğundaki NB63 süperyat projesinin Avrupalı bir müşteriye satıldığını duyurdu. Yatın, 2018 yılının ilkbaharında denize indirilerek sahibine teslim edilmesi planlanıyor.

77m Turquoise

H2 Yacht Design tarafından tasarlanan 72 metrelik tasarım ödülü kazanmış Vicky süperyat, platformun yeniden düzenlenmesi sonrasında NB63 projesi şekillendirildi. 77 metre uzunluğundaki yatın güneşlenme güvertesinde, 5 metre uzunluğunda bir spa havuzu, yanlara açılan balkonları ile geniş bir yüzme platformu ve pruvasında bir helikopter pisti bulunuyor.

77m Turquoise.

Üst güvertede, kesintisiz görüş ve güneşin keyfinin sürüleceği havuzun çevresinde, şelale ile birlikte geniş güneşlenme minderleri bulunuyor. Bir alttaki benzer şekildeki açık güvertede ise, oturma grubu ile beraber bir spor salonu yer alıyor. Yatın ana özelliği ise, gerek açık alandaki gerekse ana salondan merdivenlerle erişilen devasa yüzme platformu ve plaj bölümü.

77m Turquoise..

İki özel yapım tender hizmet teknesi, yatın merkezinde yer alan özel garajında barındırılacak. Hizmet teknelerinin birisi 10 metrelik limuzin özelliklerinde, diğeri ise 8 metrelik çok amaçlı hizmet teknesi olacak.

77m Turquoise...

NB63'deki 9 farklı kamarada toplam 18 konuk ağırlanabilecek. Ana güvertenin üstünde yer alan yat sahibi güvertesinde, 100 metre kare büyüklüğündeki yatak odası ile birlikte, çocuklar için ve özel görevlileri için ayrı kamaralara da yer verilmiş.

77m Turquoise,

Toplam 5 güvertesi olacak yatın spor salonu bulunan güvertesinin ön bölümü ise, kaptan köşkü olarak tasarlanmış. Spor salonunda müşterinin arzusu doğrultusunda masaj salonu da oluşturulabiliyor.

77m Turquoise,,

NB63'de konukların mükemmel seyahat etmelerini sağlamak için, 20 mürettebat görev yapacak. Mürettebatın en rahat koşullarda konaklaması için kamaraları, dinlenme alanları hatta özel bir de spor salonları düşünülmüş.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.