Satılık Tekneler

76 feet motoryat ile yardım kampanyası
04.10.2014 76 feet motoryat ile yardım kampanyası

Nordhavn 76 tipi motoryat sahibi Doug Jackson, alışılagelmedik bir yardım kampanyasına hazırlanıyor. California, Newport Beach’de bağlı motoryatı Nordhavn 76 ile Cabo San Lucas’daki kasırgazedelere yardım malzemeleri taşıyacak olan Jackson, ay sonuna doğru yola çıkacak.


Meksika’daki bir tatil beldesi olan Cabo San Lucas, Jackson’ın Nordhavn 76 motoryatının bulunduğu Newport Beach California’dan devamlı bir seyir ile üç buçuk gün sürecek uzaklıkta. 1175 deniz mili mesafede olan Cabo San Lucas’a, California’da bulunan bir yardım fonundan toplanan ihtiyaçlar taşınmış olacak. Kıyafet, ayakkabılar, yiyecek ve içecekler ile çeşitli araç gereçlerin yer alacağı yardım kampanyasına California’da ilgi büyük.

Kasırganın 14 Eylül’de vurduğu Cabo San Lucas, bölgedeki motoryat sahiplerinin ve yazlık turistlerin favori noktalarından biri. Felaketin ardından iki hafta geçmiş olmasına rağmen bölge halkı hala elektrik, su ve diğer temel ihtiyaçlarına kavuşabilmiş değil. Felaket sırasında Cabo San Lucas’da 5 kişi hayatını kaybetti.


http://www.nordhavn.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.