Satılık Tekneler

75 metrelik Leander G
15.04.2015 75 metrelik Leander G
Alman tersane Peene-Werft tarafından 1992 yılında inşa edilip suya indirilen Leander G., 75 metre boyuyla süperyat dünyasına adını duyurdu. Kusch Yachts tarafından tasarımı ve mühendisliği yapılmış olan süperyat Leander G., benzersiz iç tasarımıyla zamandan arındırılmış bir atmosfere sahip.

75 metrelik Leander G

Leander G.’nin iç dekorasyonunda Pauline Nunns Associates ile Katalin Landon ve Heinz Vollers imzası var. 75 metrelik süperyatın 22 kişilik toplam misafir konaklama kapasitesi var. Toplam konaklayabilen personel kapasitesi de 26 kişi. Yıllarca charter amacıyla kullanıldığında, misafir kapasitesi 12 olarak düzenlenmişti. Süperyatın içinde spor salonu, yüzme havuzu ve jakuzzi gibi lüks unsurlar mevcut. Misafirler için aynı zamanda su sporları aksesuarları da var. 

Süperyat Leander G.’ye, 1998 yılında kapsamlı bir refit yapıldı. Devonport tersanesinde yapılan refitte iki kat güvertesi uzatıldı ve 24 metreden fazla olan yatlar için gerekli MCA kurallarına uygunluğu için modifiye edildi. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.