Satılık Tekneler

75 metrelik konsept katamaran, Kraken
30.11.2015 75 metrelik konsept katamaran, Kraken
75 metre boy uzunluğuna sahip KrakenGray Design tasarım stüdyosu tarafından çizilmiş bir katamaran konsepti. Dört güverteye sahip olan bu dev katamaran, 35 knot sürat yapabiliyor. Katamaranın kıç tarafında oldukça geniş bir beach club, baş tarafında ise bir helikopter pisti bulunuyor. 

kraken

Katamaranın bir diğer dikkat çekici özelliği ise; hayli geniş ve tavana doğru devam eden camları sayesinde, tekne sahibi güvertesinde yer alan salon kısmında, güneş ışığından iki kat daha fazla faydalanılabilmesi. Ayrıca; yüksek kaptan köşkü, bu özelliği sayesinde katamaranın her bir köşesine panaromik görüş açısıyla hakim olabilmesini sağlıyor.

Katamaranın iç kısmında ışıklandırmalar adeta bir sanat eseri fikriyle kullanılmış. Ana salonda üst güverteye çıkan kıvrımlı iki merdiven, etkileyici ışıklandırmalarıyla oldukça dikkat çekici. 


Kıç tarafında muazzam genişlikte bir salon kısmı olduğu, tasarımın dış görsellerinden rahatlıkla farkedilebiliyor ancak; diğer güverte katlarında nasıl bir iç düzen tasarlandığı açıklanmıyor. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder