Satılık Tekneler

73 metrelik motoryat Odessa II
26.08.2014 73 metrelik motoryat Odessa II

Odessa II- exterior

Alman tersane ADM Kiel tarafından inşa edilen ve dünyaca ünlü Nobiskrug'da tamamlanan motoryat Odessa II, 73 metre boyuyla görenleri hayrete düşürüyor. Project 423 koduyla üretilen ve 2013 yılında suya indirilen dev motoryatın tasarımında Focus Yacht Design firmasının imzası var. Muhteşem iç tasarımını ise H2 Yacht Design tamamladı.

Odessa II- Pool

Megayat sınıfında kabul gören devasa Odessa II, sahip olduğu 6 kabinde toplam 12 kişiyi en üstün misafirperverlikle ağırlayabiliyor. Panaromik ve tam genişlikteki ana kabini adeta nefes kesici güzellikte. New Hampton tarzında H2 Yacht Design tarafından tasarlanan içi, rahatlatıcı bir aile seyri için güvenli hissettiren bir atmosfere ortaya koyuyor. Megayat Odessa II'nın kıç tarafında beach club bölümü oluşturulmuş. Yine panaromik manzarasıyla etkileyici bir alan olan spor salonu, güneş güvertesinde konumlanmış.

Odessa II- saloonYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder