Satılık Tekneler

72,5 M Cloudbreak Suya İndi
26.02.2016 72,5 M Cloudbreak Suya İndi
Cloudbreak isimli, Abeking & Rasmussen üretimi 72,5 metrelik explorer tipi süperyat suya indi. Espen Oeino tasarımı süperyata dünyanın en iyi 10 sörf noktalarından biri olan, Fiji’nin Pasifik adasındaki Cloudbreak’in ismi verildi. Güçlü ve maskülen dış görünümü sayesinde Cloudbreak, ilk bakışta ayırt edilebilecek bir tasarım. Süperyatın deniz testleri şuanda devam ediyor ve sahibine teslimatının önümüzdeki Mayıs ayını bulması bekleniyor. 

Cloudbreak

Yeni süperyatın 2200 grostonun üzerinde hacmi, muazzam boyutlarının rakamlarla desteği olarak karşımızda. Paris menşeili tasarımcı Christian Liaigre, P H. D. mobilyalar kullanarak iç dekorasyonu tamamladı. 

SuperYachts Monaco şirketi tarafından saklı tutulan proje, süperyatın sahibinin talebi doğrultusunda tüm üretim aşamasını takip etmek amacıyla ayrıca görevlendirildi. Cloudbreak, mayıs ayında yapılacak teslimatın ardından yılın ilerleyen zamanlarında charter için için hazır hale gelecek.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder