Satılık Tekneler

65 metrelik ‘explorer’ konsepti MSS Expedition65
14.04.2015 65 metrelik ‘explorer’ konsepti MSS Expedition65
Alessandro Cusumano ve Studio Sculli işbirliğiyle ortaya çıkan konsept MSS Expedition65, çelik ve aluminyum malzemeden tasarlandı. 65 metre boyuyla devasa bir süperyat olan MSS Expedition65, ‘explorer’ tipinde.

65 metrelik ‘explorer’ konsepti MSS Expedition65

MSS Expedition65 !in Altı adet kamarasında 12 misafir konaklama kapasitesi var. Tamamen tekne sahibine ayrılmış olan bir güverte katı, en üst seviye lüks ile muazzam bir yaşam alanı sunuyor. Tekne sahibinin bu özel güvertesinde yatak odasının yanı sıra salon, güneşlenme alanları ve jakuzzi bölümü de mevcut. Ana güvertesinin baş tarafına doğru iki adet VIP kamara yer alıyor. Üst güvertede ise iki adet misafir kabini bulunuyor. MSS Expedition65'de personelin konaklayabileceği 16 kişilik ayrı personel bölümü de var. 

65 metrelik ‘explorer’ konsepti MSS Expedition65-1 65 metrelik ‘explorer’ konsepti MSS Expedition65-2

MSS Expedition65 tasarımında son derece geniş dış mekanlar yaratılmış. Dümen evinin güvertesinde iki adet ayrı açık oturma alanı var. Bu kısımlarda sekiz kişinin yemek yiyebileceği yemek masası mevcut. Ana güvertenin kıç tarafında konumlanan geniş yaşam alanı, en kıçta yer alan helikopter pistinin başladığı noktada bitiyor. Helikopter pisti, 2500 kg ağırlığa kadar helikopter taşıyabiliyor. 

MS Expedition65 süperyat, 16.5 knot maksimum sürat yapabiliyor. Verilen seyir sürati ise 13 knot. Tasarımda dizel veya dizel-elektrikli makine seçenekleri mevcut.
 

http://www.studiosculli.com/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.