Satılık Tekneler

6. UIM Ödülleri Gala Gecesi
10.03.2015 6. UIM Ödülleri Gala Gecesi
Union Internationale Motonautique (UIM), Dünya Powerboat şampiyonları UIM ödülleri töreninin altıncısını 7 Mart 2015 Cumartesi gecesi Monako’daki Sporting Monte-Carlo’da gerçekleştirdi.

6. UIM Ödülleri Gala Gecesi

2014 yılının Powerboat dünyasının şampiyonları, Monako’da görkemli bir törenle UIM ödüllerine kavuştular. UIM Başkan Raffaele Chiulli’nin açılış konuşması ile başlayan törende Monako Prensi II. Albert onur konuğu idi. Gala için toplanan varlıklı kişiler ve motor sporları dünyasının tanınmış isimleri arasında ilk sırada sayabileceklerimiz; 1997 Formula 1 Dünya Şampiyonu Jacques Villeneuve, Dünya Şampiyonu eski Ferrari sürücüsü ve yorumcu Ivan Capelli ile Fransa Federasyonu başkanı, eski bir offshore şampiyonu olan Gianfranco Rossi.

6. UIM Ödülleri Gala Gecesi -1

Powerboat dünyası ve uluslararası spor topluluğu bir kez daha dünyanın en iyi sürücülerini ödüllendirmek ve geçen sezonun başarısını kutlamak için,
UIM ödülleri gala gecesinde  bir araya geldiler. Galaya sporun üst temsilcileri ve VIP misafirler, UIM’e üye federasyonlar, Uluslararası Spor Federasyonları, SportAccord ve Dünya Olimpiyat Komitesi temsilcileri ile dünyanın her yerinden gelen konuklar katıldılar.

6. UIM Ödülleri Gala Gecesi -2

Akşam saat 20:00’de başlayan törende dünya şampiyonları yanı sıra, UIM tarafından her yıl spora büyük katkıları olanlara verilen Stefano Casiraghi Memorial Trophy, bu yıl Kolombiya Federasyonuna verildi. Ayrıca Çevre ödülleri de sahiplerini buldu. 2015 yılından itibaren de bir yeni ödül olarak “Safety Award” oluşturuldu. 

6. UIM Ödülleri Gala Gecesi -3

UIM Başkan Dr. Raffaele Chiulli; "Her yıl düzenlediğimiz UIM Ödülleri Gala Töreni şampiyonlarımızı kutladığımız, kendi efsanelerimizi onurlandırdığımız ve gelecek için ilham kaynağı olan şampiyonlarımız için büyük bir fırsat. Dünya Şampiyonlarımız, Powerboat dünyasına emeği geçenlere verdiğimiz ödüller ve sporun paydaşları ile bu prestijli mekanda buluşmak, bizler için unutulmaz bir deneyim ve gurur kaynağı.” dedi.

6. UIM Ödülleri Gala Gecesi -4

UIM Ödülleri töreni gecesinde UIM Konsey üyesi Emre Güler, 1997 Formula 1 Dünya Şampiyonu Jacques Villeneuve ile 2014 Dünya GT 15 Şampiyonu ve gelecekte büyük başarılar elde edebilecek bir genç yıldız olan Grex Eevardi'nin ödülünü birlikte takdim etti. Ayrıca 2014 yılında UIM Offshore Class3-225 Dünya Şampiyonu olan Kerem Tuncer - Tarık Öktem ikilisi de UIM Awards Giving Gala'da ödüllerini Emre Güler’den aldılar.


Emre Güler

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.