Satılık Tekneler

58m Heesen Yachts and Paszkowski Design
10.01.2013

Heesen yachts ile bu İtalyan tasarımcının işbirliğinin tarihçesi tersanenin 90’lı yıllarda ürettiği 35 metrelik Opus II motoryatının dış hatlarının tasarımına dayanıyor. Daha yakın zamanda da iki 50 metre yarı-deplasman yatın iç tasarımında beraber çalışılmış.

Bu 58 metrelik yeni tasarımın dış hatları otomotiv ve havacılıktan ilham alan stilistik elementleri birleştırıyor. Sonuç her detayından güç fışkıran bir tasarım. Üst yapının ön güvertedeki güneşlenme platformuna doğru inen kıvrımlı ve kompakt hatları bu 58 metrelik süperyatın zerafetine katkıda bulunurken ön tarafa doğru daralan kesintisiz pencere hareket ve hız fikrini vurguluyor.

Konuklar beş kamarada ağırlanıyor. Teknenin eni genişliğindeki master suite geleneksel olarak ana güvertede yer alırken, iki ikiz ve iki çift kişilik kamara alt kısımda bulunuyor.

58m Heesen Yachts and Paszkowski Design58m Heesen Yachts and Paszkowski Design

Heesen’in satış ve pazarlama müdürü Fabio Ernetto: “Paszkowski Heesen’in geleneksel hatlarının çok yenilikçi bir yorumunu yaptı. Bu 58 metrelik tekne güçlü bireyselliğinin içinde bir aile duygusu da barındırıyor. Biz Heesen olarak böylesine yaratıcı bir tasarımcı ile çalışabilme şansından dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Üzerinde çalıştığımız ve imalatına hazır olduğumuz bu proje Van Oossanen Naval Architects tarafından yaratılan hızlı deplasman gövdeye (FDHF) sahip olacak ve bir çift 16V 4000 M93L MTU motor ile 23 deniz mili hıza çıkabilecek.” Şeklinde konuştu.

Heesen Yachts.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder