Satılık Tekneler

56 Metrelik Benetti - Galaxy Satıldı
13.01.2017 56 Metrelik Benetti - Galaxy Satıldı Benetti yapımı 56 metrelik süperyat Galaxy, Burgess tarafından satıldı. Charter piyasasında adından hayli söz ettiren Galaxy, çelik ve aluminyumdan Lloyds sınıfında üretilmişti. Listelenmiş fiyatı 26,9 Milyon Dolar olan yatın suya iniş tarihi 2005 yılına dayanıyor. 

Benetti - Galaxy

Galaxy, 2014 yılında kapsamlı bir refite girmişti. Yatın refitinde, hiçbir masraftan kaçınılmadan içi ve dışında kapsamlı yenilikler yapıldı. Galaxy’nin iç mekanındaki cömert konaklama alanları, yatı uzun süreli charter’lar için tercih sebebi haline getiriyor. Sky lounge’unda, 180 derecelik panaromik manzara karşımıza çıkıyor. Ek olarak sinema salonu, oyun masaları ve büyük bar bu güverteyi dikkat çekici kılıyor. 

Yatın öne çıkan niteliklerinin başında, geniş güneş güvertesi geliyor. Bu güvertedeki özel havalandırma sistemli spor salonu ve korumalı spa alanı, yatı bir adım öne çıkarıyor. Güvertedeki yemek ve güneşlenme alanları ise, ihtiyaç halinde helikopter pistine dönüştürülebiliyor. 

14 kişilik konaklama kapasitesi sunan Galaxy, üç kata dağılmış 6 kamaraya sahip. Geniş hacimli tekne sahibi kamarası, yatın gövdesinin genişliğini tümüyle kullanıyor. İki kat güverteye yayılmış olan tekne sahibi suitinde ebeveyn banyo, özel ofis ve yüksek panaromik oturma odası da düşünülmüş.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.