Satılık Tekneler

55m “Elixir” Süperyat
29.06.2016 55m “Elixir” Süperyat
55 metre uzunluğundaki Elixir süperyatı harika bir mühendislik ürünüdür. Bu yıl Mart ayının ilk günlerinde Hollandalı tersane Amels, Vlissingen kentindeki tesislerinde Limited Editions 180 serisi süperyatı denize indirmişti. Çarpıcı güzellikteki süperyatın, paslanmaz çelik detayları ve siyah şık aksamları ile yat sahibine benzersiz bir vizyon sunacak. 

Elixir

Tim Heywood tarafından tasarlanan 469 numaralı projedeki süperyat, beyaz gövdesinin altında su çizgisindeki belirgin altın renkli kuşağı ile dikkat çekiyor. Elixir adı verilen süperyatın sahibine, teslim edildikten sonra Akdeniz’e açılacağı ve yaz sezonu boyunca Akdeniz’de farklı noktalara seyir yapacağı ifade edildi.

Elixir2

Yat sahibini temsil eden Griffin Yachting Limited şirketi adına, inşa kaptanı Simon Ladbrooke Vlissingen tesislerindeki üretim süreci hakkında; “Üretim süreci benim açımdan çok kolay oldu. Yat sahibi, proje üzerinde çok fazla değişiklik istemediler, fakat talep edilen değişiklikleri projeye uygulamak ortaya çok farklı bir süperyat çıkmasını sağladı. Amels tersanesinin Limited Editions 180 süperyatı, yat sahibine güvenli, okyanus aşırı seyahat yapabileceği, harika görünümlü ve de işlevsel bir yat sunuyor. Yerleşim de çok mükemmel. Tüm üretim sürecinde zamanımın büyük bölümünü yat sahibi, iç mekan tasarımcıları ve tersane arasında sürecin yürütülmesinde harcadım. Yat sahibinin istekleri sonucunda süperyat daha rahat bir şekle büründü.” dedi.

www.amels-holland.com


 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder