Satılık Tekneler

55m AMELS Denize İndirildi
17.03.2016 55m AMELS Denize İndirildi

Dünyaca ünlü süperyat üreticisi Hollandalı Amels, 12 Mart Cumartesi günü 55 metre uzunluğundaki süperyatını denize indirdi. Amels tersanesinden yapılan açıklamada, süperyatın tersanedeki tüm personelin üstün gayretleri ile planlandığı şekilde temrine uygun olarak denize indirildi.

55m AMELS

Geçtiğimiz hafta sonu denize indirilen Amels tersanesinin ürettiği en büyük süperyat ile ilgili yayınlanan görsellerde, yat tüm azameti ile görülmekte.

55m AMELS-2

Planlanan temrin programına göre, Amels tersanesinde süperyatın tamamlanması konusunda, tersane yetkilileri ile yatı sipariş eden kişinin ekibi de büyük bir işbirliği içinde çalıştılar. Yat sahibinin yardım için görevlendirdiği ekipte, yatta görev yapacak olan kaptan ve mürettebatta yer aldı.

55m AMELS-3

55m AMELS süperyatının üzerinde çalışmalar devam ediyor. Amels Limited Edition serisi süperyatın, taahhüt edilen bütçeye uygun olarak zamanında teslim edileceği, tersaneden yapılan açıklamada belirtiliyor. Çarpıcı güzellikteki süperyatın, paslanmaz çelik detayları ve siyah şık aksamları ile yat sahibine benzersiz bir vizyon sunacak olan iç dekorasyonuna Tim Heywood imza atmış.


www.amels-holland.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.