Satılık Tekneler

55 metrelik Konsept Yelkenli Gemma
17.04.2017 55 metrelik Konsept Yelkenli Gemma İtalyan genç yat tasarımcıları Antonino Muto ve Alberto Franchi, Gemma olarak adlandırılan 55 metrelik, tek direkli yelkenli olan yeni çarpıcı proje için bir kez daha bir araya geldiler. 

Gemma

Bu muhteşem yelkenli konsepti, 6 şık kamara ve 12 konuk ağırlama kapasiteli. Ayrıca, her ihtiyacınızı karşılayacak küçük bir mürettebat için de yer bulunuyor.

Gemma . Gemma ..

Bu yeni tasarımın ilginç üst güverte salonuna baktığınızda; tamamen ışıltılar ile kaplanmış olması, donukluğu değiştirme kabiliyeti ile muhtemelen harika bir projenin üstündeki çilek olarak tanımlanabilir.

Gemma ,

Yelkenlinin tasarımcıları muhtemelen, üst güverte salonunu oluşturan camın elektrokromik olması sayesinde, iç mekânın daha serin olabileceğini düşündüler. Bu da, güverte salonunu pastel hale dönüştürebilir ve yolcuları istenmeyen dikkatlerden veya güneşin kızgın sıcak ışınlarından koruyabileceği anlamına geliyor.

Gemma ,, Gemma .,

Misafirlerinizi yatın çevresindeki rahatsız edici gözlerden koruyabilmek için, bir düğmeye basmanız yeterli olacaktır. Bu sayede konuklar, tüm gözlerden uzakta, kendi gizemlerini iç mekânlarda gönüllerince yaşayabilecekler. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.