Satılık Tekneler

54. Cenova Uluslararası Boat Show Resmi Açılışını Yaptı
03.10.2014 54. Cenova Uluslararası Boat Show Resmi Açılışını Yaptı

Cenova Boat Show 2014 açılış törenine İtalyan hükümeti pek çok düzey yetkili ile katılarak sektöre verdikleri desteği açıkça gösterdiler. Açılışta Ulaştırma ve Bayındırlık Bakanı Maurizio Lupi, Liguria Bölgesi Başkanı Claudio Burlando, Cenova Belediye Başkanı Marco Doria katıldılar. 

54. Cenova Uluslararası Boat Show Resmi Açılışını Yaptı

İtalyan Hükümet temsilcileri fuarın açılışında sektöre desteğin sürdürülmesi konusunda söz verdiler. “Denizcilik tarihimizdeki en önemli temellerden biridir. Tekne sanayinin yeniden lider konuma getirilmesi için gereğini yapacağız.” dediler.

Yeni kurulum yapısı ile Cenova Boat Show’da toplam 760 marka 1000’den fazla teknenin ziyaretçiler ile buluşmasını sağlayacak. Bu teknelerden 100 adedinin ilk kez ziyaretçiler ile buluşacağı düşünüldüğünde Cenova Boat Show’a olacak ilginin düzeyini tahmin etmek hiç de zor olmayacak.

54. Cenova Uluslararası Boat Show Resmi Açılışını Yaptı

Her zaman olduğu gibi büyük bir kalabalık 54. Cenova Uluslararası Boat Show açılış töreni için sabırsızlıkla bekliyordu. Aslında, denizcilik sektörü ile ilgili en yüksek devlet yetkililerinin törene katılması beklenmesine karşın, hükümetin sektöre destek sözü vermesi sevinçle karşılandı.

Ulaştırma ve Bayındırlık Bakanı Maurizio Lupi "Buradaki varlığımız hükümetin nasıl bir destek vereceğini sözler ile ifade etmek yerine yanınızda olarak gerçekleri görmektir. Sektörde büyük bir kriz yaşandığının farkındayız ama sektörün kendisini ileriye taşıma niyeti ve yeniden yükselme amacını görmekten de mutluyuz. Denizcilik tarihimizdeki en önemli temellerden biridir, bir kriz olarak görmek yerine bir fırsat olduğunu düşünmeliyiz. Tekne sahibi olan müşterilerin kayıp olduğunu düşünmemeliyiz. Aksine onlar hakkında övgü ile bahsetmeliyiz. Bu felsefe İtalya’nın komşuları tarafından uygulandı ve başarılı oldu. Geçmişte, siyaset olarak yanlış hareketler oldu ancak bundan sonra tekne sanayinin yeniden lider konuma getirilmesi için gereğini yapacağız.”

54. Cenova Uluslararası Boat Show Resmi Açılışını Yaptı

54. Cenova Uluslararası Boat Show 6 Ekim 2014 Pazartesi günü akşamına kadar açık olacak.

http://www.genoaboatshow.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

*****

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.