Satılık Tekneler

50 Metrelik Trinity Yatında İndirim
28.11.2016 50 Metrelik Trinity Yatında İndirim Trinity yapımı 50 metrelik süperyat Mia Elise, Burgess ve Merle Wood & Associates tarafından satış listesinde. Mia Elise’nin liste fiyatında bu hafta 3 milyon Dolar indirim yapıldı. 

Amerikalı tersane Trinity Yachts tarafından aluminyumdan üretilen süperyatın tasarımını, Geoff Van Aller yapmıştı. ABS sınıfı olarak üretilen yatın ilk sahibine teslimatı 2010 senesinde gerçekleşmişti. Mia Elise, tersanenin ürettiği Mine Games ve Norweian Queen’in ufak geliştirmeler yapılmış kız kardeşi olarak inşa edilmişti. Bu geliştirmelerin başında, biri köprü güvertesine taşınan ve toplam sayısı  6 ya çıkarılan misafir kamaraları geliyor. Bu sayede 12 misafir yatta rahatlıkla konaklayabiliyor. 

Mia Elise

Süperyatın master suiti ana güvertede ve gövde genişliğinin tümüne yayılmış biçimde tasarlanmış. VIP suit ise üst güvertede konumlandırılmış. Altı kamaranın tümünde eğlence sistemleri ve dev ekran televizyonlar mevcut. Tüm bunlara ek olarak, 9 kişilik mürettebat için konaklama kapasitesi de düşünülmüş. 

Formal bir yemek bölümünün yer aldığı ana güvertede, konforlu koltukları, 62 inçlik dev ekran televizyon ve ses sistemleriyle donatılmış oturma grubu da tasarlanmış. 

Yatın dikkat çeken diğer özellikleri ise, güneş güvertesindeki 12 kişilik jakuzzisi, geniş bar bölümü, oturma grubu ve güneşlenme alanı. 

Çift 2250 beygirlik Caterpillar makinelerle güçlendirilmiş olan yatın maksimum sürati 19 knot. Aynı zamanda sıfır-sürat dengeleyicileri de mevcut.

Şuan Bahamalar’da bulunan Mia Elise için istenilen liste fiyatı $19.999.999.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.