Satılık Tekneler

48 metrelik yelkenli Nativa, 15 milyon 900 bin Euro’ya satılık
15.09.2015 48 metrelik yelkenli Nativa, 15 milyon 900 bin Euro’ya satılık
Fraser Yacht şirketinin satılık yatlar listesinde yerini alan dev yelkenli süperyat Nativa, 15 milyon 900 bin Euro’dan satılık durumda. 


Azrana Navi tarafından inşa edilen ve suya indirilen yelkenli süperyat
Nativa, benzersiz flybridge’i ve muazzam lüks donanımlarıyla adından söz ettiriyor. İtalyan tersanenin 2012 yılında suya indirdiği Nativa, Tripp Design firması tarafından tasarlanmıştı.

Nativa

Son derece çağdaş görünümü ile fark yaratan yelkenli, 48 metrelik devasa boyu ve 9,8 metrelik genişliği ile sunduğu lüks iç yaşam alanlarında 5 adet benzersiz kamaraya sahip. Biri tam genişlikte tasarlanan tekne sahibi kamarası olmak üzere, diğer misafir kamaralarıyla birlikte toplam 10 kişilik konaklama kapasitesi mevcut. Ana güvertenin kıç tarafında konumlanan spa havuzunun yanı sıra, yine kıç taraftaki açık kısımda yemek bölümü yer alıyor. 

Nativa-1

Son derece verimli bir gövde tasarımına sahip olan Nativa, yelken altında hiçbir sera gazı salınımı yapmazken, motorlu seyirlerde de olabildiğince düşük yakıt tüketimi ve yine düşük sera gazı salınımıyla çevre dostu bir süperyat olduğunu bir kez daha hatırlatıyor. Arzana Navi tarafından ‘RINA Green Star’ standartlarında üretilmiş olması, bu durumun somut kanıtı olarak karşımıza çıkıyor.

Nativa-2

Teknik özellikleri:

Azrana Navi Superyacht / 2012

Boy uzunluğu: 48 metre (158 feet)

Genişliği: 9,8 metre

Su kesimi: 7,8 metre

Gövde: Aluminyum

Motorlar: 1 x MAN R6

Jeneratörler: 45KW Westerbeke DX
45KW Westerbeke SX

Seyir sürati: 10 knot

Mesafe kapasitesi: 2400 deniz mili

Yakıt kapasitesi: 16.700 litre

www.arzananavi.it

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.