Satılık Tekneler

47 Metrelik Entourage’a 1 Milyon Euroluk İndirim
24.02.2017 47 Metrelik Entourage’a 1 Milyon Euroluk İndirim

Admiral imzalı süperyat Entourage, Peter Bennett tarafından satış listesinde yer alıyor. 47 metre boyundaki dev yatın fiyatında, bu hafta 1 milyon 50 bin Euro indirim yapıldı. Entourage için talep edilen liste fiyatı şuanda €19.950.000.Italian Sea Group tarafından inşa edilen Entourage, 2014 yılında suya indirilmişti. Mühendisliğini Admiral Centro Stile’in tamamladığı yatın dış tasarımını, dünyaca ünlü tasarımcı Luca Dini üstlenmişti. İç mekanlarını ise Dragana Mazni tasarlamıştı. 

5 kamaralı düzene sahip olan 47 metrelik Entourage, toplamda 10 kişilik konaklama kapasitesi sunuyor. Devasa tekne sahibi kamarasının yanında, 3 adet çift kişilik VIP suit ve bir ikiz yataklı kamara bulunuyor. Entourage’ın, mermer döşemeli ebeveyn banyosu, tam donanımlı spor salonu ve buhar odası gibi lüks unsurları bir araya getiren tekne sahibi suiti, 80 metrekarelik alanıyla piyasadaki en büyüklerden biri. 

Entourage’ın salonu, tavandan yere kadar uzanan büyük pencereleri sayesinde gün ışığını ve manzaraları olduğu gibi iç mekana taşıyor. Açık ve koyu tonların, parlak ve matt yüzeylerin, ferah ve sıcak atmosferin muhteşem kombinasyonu, Dragana Mazni’nin tarafından benzersiz biçimde ortaya çıkarılmış. 

Cömertçe tasarlanmış açık yaşam alanlarının başında, 134 metrekarelik güneş güvertesi karşımıza çıkıyor. Güneşlenme minderleriyle çevrelenmiş spa havuzu ise, yatın dikkat çeken açık yaşam alanlarının başında geliyor. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder