Satılık Tekneler

46m Tripp Design Denize İndirildi
01.02.2016 46m Tripp Design Denize İndirildi
Hollandalı tersane Holland Jachtbouw, 46 metre uzunluğunda üretimdeki yeni yelkenlileri olan Tripp Design'ın, denizle buluştuğunu duyurdu. Denizle bulaşan yeni sınıf tek direkli yelkenli, dünyanın her yerinde seyir yapabilecek özelliklere sahip olarak tasarlandı. Yeni Tripp Design yelkenli, Panama Kanalındaki Bridge of the America’nın altından rahatlıkla geçerek, Karayip’lerden Pasifik’e kadar her yere seyir yapabilecek.

Tripp-design

Holland Jachtbouw tersanesinin denize indirdiği, 46 metre uzunluğundaki Tripp Design tek direkli yelkenli yatı, performans için tasarlandı. Bu yelkenli, Holland Jachtbouw tersanesinin Tripp Design tasarım firması ile birlikte gerçekleştirdikleri ilk proje. Projenin gerçekleştirilmesi sürecinde yat sahibinin temsilcisi olarak, Jens Cornelsen ile de iş birliği içinde çalışılmış. Yelkenlinin iç dekorasyonu konusunda ise, büyük bir tasarım firması olan Rhoades Young Design ekibi ile birlikte çalışılmış.

Tripp-design-2
Tripp-design-3
Tripp-design-4

Geçtiğimiz günlerde denize indirilen lüks yelkenli için, Holland Jachtbouw tersanesi ile yat sahibi arasında 2013 yılında sözleşme imzalanmıştı. Tersane tarafından yeni yelkenli hakkında çok fazla detay açıklanmadı. Hakkında bilinen özellikler; 46,1 metre uzunluğunda, 9,3 metre eninde, Alustar gövdeli ve hareketli salmaya sahip olacağı ile sınırlı.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.