Satılık Tekneler

44′ Rivamare
29.06.2016 44′ Rivamare
İtalya’nın ünlü lüks sürat teknesi üreticisi Riva Yachts'ın yeni muhteşem simgeleri Rivamare kızaktan indirildi.Bir Ferretti Group markası olan Riva Yachts, yeni efsaneleri olacak 44′ Rivamare lüks yatının tanıtımını 24 Haziran Cuma akşamı, Bergamo yakınlarındaki Sarnico tesislerinde düzenlenen davet ile yaptılar.

44′ Rivamare

İtalya’dan ve dünyanın farklı bölgelerinden gelen, pek çok konuğun katıldığı World Première’de, zamanının ötesinde bir seçkinliğe sahip olan 44′ Rivamare herkesi kendisine hayran bıraktı.

44′ Rivamare-2

Mükemmellik sembolü olacak yeni lüks yat, modern tasarımı ile geleneksel zerafeti zirvede buluşturmuş. 44′ Rivamare sunacağı sıra dışı, nefes kesici performansını, güçlü itici gücünden ve teknolojinin en son imkanları kullanılarak elde edilen gövdesine borçlu. En kaliteli malzemelerden üretilen lüks yat, kendi segmentinde yeni standartları belirleyecek gibi görünüyor. 44′ Rivamare'nin en önemli özelliklerinden birisi de; katlanabilir yüzme platformu, dışarı doğru açıldığında hem geniş alan oluşturuyor hem de denize girmeyi kolaylaştırıyor.

44′ Rivamare-3

Tasarım ve konforun, geleneksel Riva özelliklerindeki asil birleşimini simgeleyen 44′ Rivamare hakkında, henüz basın ile çok fazla bilgi paylaşılmadı. Ancak, su çizgisi altındaki aydınlatmalarının büyüleyiciliğini söylemeden geçemeyiz.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.