Satılık Tekneler

44 metrelik yeni süperyat Nemo
15.11.2015 44 metrelik yeni süperyat Nemo MC Yacht ve Ocea’nın ortak çalışması sonucu ortaya çıkarılan yeni süperyat tasarımı Nemo 44m, aluminyum malzemeden üretilecek. Fulvio De Simoni tarafından, Fransız tersane Ocea Yacht için tasarlanan Nemo, 4 bin deniz mili mesafe kapasitesiyle sportif bir tasarım olmakla beraber, kaşif tipi bir motoryatın da özelliklerini taşıyor.

Nemo- 44m

Son derece geniş servis tekneleri taşıma kapasitesiyle öne çıkan bu tasarım, yelkenli dinghi’ler ve jet ski’ler taşıma olanağı da sunuyor. Süperyatın fiyatı ise 20 milyon Euro’nun altında olacak şekilde, bu boyutlarda ve bu özelliklere sahip yatlara oranla efektif bir biçimde ortaya çıkarıldı.

Nemo- 44m

Süperyat Nemo’nun 25 metrekarelik lüks beach club ve jakuzzi alanı, toplamda 300 metrekareye varan dış mekan alanının bir parçası. İç mekana dönecek olursak; 75 metrekare bir alan kaplayan master suiti ile birlikte beş misafir kamarası ve misafirler için özel spor salonu da düşünülmüş. Ocea Yacht tersanesinin önceki aluminyum motoryat tecrübelerine dayandırılacak olursa, Nemo’nun geniş misafir alanlarına rağmen 500 groston’un altında bir süperyat olacağı tahmin ediliyor.

Nemo- 44m

Süperyat Nemo, 2800 beygir güç üretebilen makinelerle donatılacak. Bu sayede 16 knot maksimum sürat yapabilecek. Belirtilen seyir sürati ise 12 knot.

www.mcyacht.itYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.