Satılık Tekneler

42 Huntress Güçlü Birliktelik: AMG + Cigarette Racing
06.02.2013 42 Huntress Güçlü Birliktelik: AMG + Cigarette Racing

Cigarette Racing ve Mercedes-AMG işbirliğiyle dizayn edilmiş 42 Huntress, 14 Şubat Perşembe günü başlayacak olan Miami International Boat Show'da görücüye çıkacak. Yeni 42 Huntress, Mercedes-AMG'nin gücü ve dayanıklılığı simgeleyen G63 AMG modelinin adeta denize bir yansıması. Fikir olarak G63 AMG'den ilham alınan 42 Huntress, olağanüstü dayanıklılığı, müthiş performansı ve tabiki yarış donanımıyla, açık deniz performans sınıfına yepyeni bir boyut getirecek. 

42 Huntress Güçlü Birliktelik: AMG + Cigarette Racing

Merkez konsollu bir performans teknesi olmasına rağmen, güvertenin etkin düzeni sayesinde yarattığı geniş yaşam alanıyla, motor yatları aratmıyor.Mercedes, medarı iftiharı SUV'siyle bağdaştırarak, ayna gibi veya hoyrat denizler farketmeksizin, 42 Huntress'in kusursuz bir seyir sunduğunu açıklıyor.


Hafifliği, yüksek süratlerde mağruz kalınacak merkezkaçı azaltıyor, kusursuz gövde yapısıda, boyutlarının aksine olağanüstü bir kıvraklık ve kolay kullanım sağlıyor. İsteğe göre 5 veya 4 adet, 300bg - 350bg 'lik kıçtan takma Mercury motorları, bu 8572kg ağırlığındaki canavarı 78 deniz mili sürate çıkartabiliyor.

42 Huntress Güçlü Birliktelik: AMG + Cigarette Racing

eMercedesBenz/ www.yatvitrini.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.